Книжка «Марія Кюрі у Вікіпедії» — долучайтеся до створення

Організація «Вікімедіа Польща» фінансує та організовує проект Вікікнижки. В рамках проекту вже видана друком книжка «Шопен в Вікіпедії», до якої увійшли статті, що стосуються Шопена з кількох мовних розділів Вікіпедії (пoльського, англійського, німецького, французького та російського). Книжка вийшла обсягом 210 сторінок на дорогому папері, з фотографіями, накладом 1000 примірників, з ISBN.

2011 у Польщі є роком, присвяченим Марії Склодовській-Кюрі — хімічці і фізичці польського походження, двічі лауреатці Нобелівської премії. Вікімедія Польська прийняла рішення про фінансування, підготовку і видачу друком книжки зі статтями, що стосуються цієї особи — див. http://pl.wikimedia.org/wiki/Wikiksiążki/Skłodowska-Curie_w_Wikipedii.

З польським координатором проекту Патриком Коженєцким домовлено про включення до книжки розділу українською мовою. Координувати цю роботу з українського боку взявся член Вікімедіа Україна Андрій Макуха.

План-графік робіт, список учасників, що вже зареєструвалися для роботи над проектом, список статей для поліпшення та створення, посилання на першоджерела для поліпшення статей розміщені на сайті «Вікімедіа Українаї» за адресою http://ua.wikimedia.org/wiki/Книжка_«Марія_Кюрі_у_Вікіпедії»_—_співпраця_з_польською_Вікімедією

Добровольці запрошуються до роботи. У книжці будуть опубліковані ніки всіх зареєстрованих користувачів, котрі правили статті, що увійдуть до книжки.

About Юрій Пероганич

1961 року народження, громадський діяч в ІТ, освіті, культурі
Опубліковано у Наука і освіта, Прес-релізи, Проекти з партнерами | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 Response to Книжка «Марія Кюрі у Вікіпедії» — долучайтеся до створення

  1. Стася коментує:

    Юрий, простите мне мой комментарий не в тему, да на русском, пожалуйста – сделала себе трансляцию вашего блога в ЖЖ, уж больно мне так читать удобнее. http://syndicated.livejournal.com/wikimediaukrrss/ – если кому-нибудь ещё из блоггеров понадобится, пусть пользуются.
    И удачи с викикнигами 🙂

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s