Українська Вікіпедія та Вікіпедія в Україні – підсумки березня (оновлено)

Число відвіданих в українській Вікіпедії сторінок у березні 2011 склало 31,4 млн, або на 71% більше, ніж у березні 2010. За темпами зростання популярності Українська Вікіпедія продовжує перебувати в трійці світових лідерів після Вікіпедій російською (+75%) і китайською (+73%) мовами. Порівняння проведено серед тридцяти найбільших відвідуваних світових Вікіпедій.

За даними проекту Opinion Software Media © – соціологічного дослідження інтернет аудиторії Україні, яке проводиться на замовлення Інтернет Асоціації України компанією InMind за березень 2011 при аудиторії українського інтернету 13,9 млн осіб, старших 15 років, сторінки в домені Wikipedia.org протягом місяця хоча б раз відвідали 66,35% українських користувачів Інтернету (6-е місце). В середньому щодоби сайт Вікіпедії відвідує 13,88% користувачів Інтернету (8-е місце).

За даними звіту State of the Mobile Web від компанії Opera Software в березні 2011 сайт wikipedia.org зайняв 7-е місце за числом унікальних користувачів, які проглядають Інтеренет з мобільних пристроїв через програму Opera Mini.

В українській Вікіпедії за місяць (31 день) було створено 5 201 статей. Середня щоденна результативність – 167 статей. Українська Вікіпедія впевнено наздоганяє норвезьку, яка зараз на 14-у місці в світі. За місяць розрив з норвезькою Вікіпедією скоротився на 2 128 статей.

Станом на 1 квітня 2011 з моменту заснування Вікіпедії українською мовою, кількість зареєстрованих користувачів, котрі зробили 10 і більше редагувань становила 4828. Число “активних” користувачів (які зробили за місяць 5 і більше редагувань) у березні досягло рекордного числа 706, число “дуже активних” (що зробили за місяць 100 і більше редагувань) також рекордне і становить 152.

Українська Вікіпедія де-факто вже стала основним джерелом україномовних енциклопедичних знань про Всесвіт. Однак, щоб увійти в десятку світових Вікіпедій, слід удвічі збільшити число тих користувачів, котрі не лише користуються Вікіпедією, але й роблять свій посильний внесок у її вміст.

Вікіпедію може редагувати кожен. То ж ласкаво просимо!

About Юрій Пероганич

1961 року народження, громадський діяч в ІТ, освіті, культурі https://fb.com/perohanych, +380 67 505 1201
Опубліковано у Статистика. Додати до закладок постійне посилання.

1 Response to Українська Вікіпедія та Вікіпедія в Україні – підсумки березня (оновлено)

  1. nickispeaki коментує:

    Україно та Українці!
    Вітаю вас із цими досягненнями!
    А також бажаю і далі бути першими! 😉

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s