Українська Вікіпедія перетнула позначку в 400 000 статей

Файл для побудови графіка: wp-uk-articles

20 вересня 2012 число статей в українській Вікіпедії перевищило 400 000. Це вчетверо більше, ніж було у Великій радянській енциклопедії, і майже вдесятеро перевищує кількість статей в Українській радянській енциклопедії — найбільшій друкованій енциклопедії українськькою мовою. За числом статей українська енциклопедія впевнено перебуває на 14-місці в світі, а за щомісячною відвідуваністю в 2012 році займала від 26-го (у червні і серпні) до 20-го (у квітні) місця серед 285 Вікіпедій різними мовами світу.

Проміжок між трьохсоттисячною і чотирьохсоттисячною статтями був подоланий за один рік, два місяці і 13 днів.

400-тисячною стала стаття про японське місто Міяма, створена в 4:43 за київським часом (10:43 за японським). Статтю написав користувач, який у Вікіпедії користується ніком Alex K та підписується в обговореннях ієрогліфом 虎.

На прохання дати інформацю про себе Alex K повідомив, що родом з Києва, українець. Пращури — кубанці, чигирнці, чернігівці, полтавчани, ну і звісно кияни. Живе в Японії, викладає, пише зі східноазійської тематики. Цей рік створював статті про адміністративні одиниці Японії. Поскаржився, що адміністратори української Вікіпедії створені ним статті про північнояпонські адміністративні одиниці: Сібеторо, Сікотан перейменували на російські поселення і продовжив: «… незважаючи на ці неподобства, пишу далі, щоби українська не перетворилася на маньчжурську» (належить до мов, що вимирають).

Освітлення в медіях:

Vse-Zdes.UA
11:02

Украинская Википедия растет Число статей в украинской Википедии уже превысило 400 тысяч. Об этом стало известно вчера от «Викимедиа Украина».Как отмечают представители интерне-ресурса, это количество в четыре раза больше, чем было статей в Большой советской…

МедиаПорт
Медиа­Порт
10:19

Прошлый барьер в 300 тысяч статей был преодолён 1 год, 2 месяца и 13 дней назад, подсчитали в «Викимедиа Украина». Сейчас по количеству статей украинская «Википедия» — четырнадцатая в мире.

УНИАН
УНИАН
05:13

Про це УНІАН повідомили в громадській організації «Вікімедіа Україна».

Укринформ
Укринформ
17:22 вчера

Кількість статей в українській Вікіпедії в четвер перевищила 400 тисяч. Про це повідомляє “Кореспондент” з посиланням на “Вікімедіа Україна”.

Западная информационная корпорация
Западная информационная корпорация
21:13 вчера
Зеркало недели
Зеркало недели
16:54 вчера

Про це повідомили у громадській організації «Вікімедіа Україна».

Зеркало недели
Зеркало недели
16:43 вчера

Вместе с тем, украинская Википедия по количеству изменений занимает 21 место, уступая ряду языковых разделов, которые имеют меньшее количество статей, чем украиноязычный раздел всемирной интернет-энциклопедии. !zn.

Газета
Газета “День”
15:52 вчера

Про це повідомив виконавчий директор ГО «Вікімедіа Україна» Юрій Пероганич. Також він відзначив, що сьогодні відбулась ще одна суттєва подія – кількість статей в українській Вікіпедії перевищила 400 тис.

УНН
УНН
15:32 вчера

Сегодня число статей в украинской Википедии превысило 400 000.

About Юрій Пероганич

1961 року народження, громадський діяч в ІТ, освіті, культурі
Опубліковано у Статистика. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s