21 жовтня у Львові відбулася зустріч за участі вікіпедистів A1, Юрій Булка, Enn7, Natk, Олег-літред. Приводом для зустрічі стала презентація опери «Сокіл» у Львівській консерваторії.
Андрій Бондаренко, член Правління «Вікімедіа Україна» відомий як користувач A1, розповів студентам хорової та композиторської кафедр про оперу «Сокіл», традицію оперних перекладів і важливість видання перекладів українською мовою, що є метою проекту «Світова класика українською». У виконанні А1 прозвучала увертюра до цієї опери.
Користувач Юрій Булка, котрий був організатором зустрічі, також виступив перед студентами із доповіддю, присвячену порівняльній характеристиці корифеїв української музики в українській вікіпедії та польської — в польській, яка поки що виглядає не на нашу користь, і закликав львівських студентів виправити ситуацію.
Бібліотеці консерваторії були подаровані два примірники видання «Сокола». Лібрето опери в перекладі українською Максима Стріхи на умовах вільної ліцензії CC BY-SA та клавір опери видані за кошти і за організаційної підтримки ГО «Вікімедіа Україна»
Вікіпедистка Enn7 відкрила вікіпедистові А1 унікальне кафе-ресторан «Криївка», що знаходиться неподалік Ратуші. Виникла ідея коли-небудь провести вікізустріч там.
Третій етап зустрічі, в якому взяли участь лише чоловіки, відбувся завдяки гостинному запрошенню вікіпедиста Олег-літред. Згадували, зокрема, знаних, високоосвічених і поважних людей, що не шкодують свій час для такого проекту як Вікіпедія, і шкодували, що їх поки небагато.
Публікацію підготовлено на основі матеріалів:
- Вікіпедія:Вікізустрічі/71а (станом на 26 жовтня 2012, автор A1)
- File:Wikimeetup-Ukr-73-2.JPG (станом на 26 жовтня 2012, автор A1)
- File:Wikimeetup-Ukr-73-1.JPG (станом на 26 жовтня 2012, автор A1)
Див. також:
Засмучений цим провідомленням. Я планував помістити серйозний звіт із Дрогобича з фотографіями безпосередньо з презентації, як тільки мені їх надішлють, а замість цього в блозі з’явився майже копіпейст зі сторінки вікізустрічей. Тепер мені навіть незручно буде посилатися на блог Дрогобицьким колегам Я дуже розчарований.
ПодобаєтьсяПодобається
Засмучений цим провідомленням. Я планував помістити серйозний звіт із Дрогобича з фотографіями безпосередньо з презентації, як тільки мені їх надішлють, а замість цього в блозі з’явився майже копіпейст зі сторінки вікізустрічей. Тепер мені навіть незручно буде давати посилання на блог Дрогобицьким колегам. Я дуже засмучений. Яко є можливість, видаліть цей пост взагалі, а я напишу нормальний.
ПодобаєтьсяПодобається
Сповідую принцип «краще є ворогом хорошого». Не маю нічого проти видалення цього посту, але після того, коли Ви напишете новий. Не сумуйте!
ПодобаєтьсяПодобається
Прошу дати посилання на “хороше”. Публікація мала отак виглядати – http://andrijbondarenko.wordpress.com/2012/11/02/sokil/ Крім того тексти вікізустрічей також ліцензуються як CC-BY-3,0 отже вимагають посилання на першоджерело. Першоджерело – звіт про вікізустріч
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%96%D0%BA%D1%96%D0%BF%D0%B5%D0%B4%D1%96%D1%8F:%D0%92%D1%96%D0%BA%D1%96%D0%B7%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D1%87%D1%96/71%D0%B0
ПодобаєтьсяПодобається
Чекаю Дрогобич! 😉
ПодобаєтьсяПодобається
Додав посилання
ПодобаєтьсяПодобається