У Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка запрацював Вікіпроект, що заохочує студентів писати статті до Вікіпедії замість написання рефератів

26 листопада за сприяння Наукового товариства студентів і аспірантів КНУ ім. Тараса Шевченка та проректора з наукової роботи Сергія Андрійовича Вижви  було підписано МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Громадською організацією «Вікімедіа Україна». Цей договір є офіційним затвердженням Вікіпроекту, що розпочав свою роботу в Університеті, зокрема на факультеті соціології, ще минулого року, та має на меті запровадження для студентів такого виду роботи як написання статей до Вікіпедії замість написання рефератів. Основними положеннями Меморандуму стали такі:

Університет зобов’язується:

Сприяти поширенню серед викладачів Університету написання статей в українському сегменті Вікіпедії як формі самостійної роботи студентів відповідно до правил Вікіпедії.

Сприяти проведенню тренінгів щодо технічних прийомів та правил створення й редагування статей у Вікіпедії шляхом забезпечення учасників аудиторіями з необхідним оснащенням (проектором, комп’ютерами).

«Вікімедіа Україна» зобов’язується:

Створити спеціальну сторінку у Вікіпедії для координації взаємодії студентів та викладачів Університету зі спільнотою дописувачів Вікіпедії.

Надавати експертну та консультаційну допомогу студентам та викладачам Університету щодо технічних прийомів та правил створення й редагування статей у Вікіпедії.

З повною версією документу незабаром можна буде ознайомитись на сайті Наукового Товариства.

На фото: Юрій Пероганич, виконавчий директор «Вікімедіа Україна». Альона Ляшева, координартор Вікіпроекту на факультеті соціології.

За матеріалами: “Лови момент”

Опубліковано у Наука і освіта | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

2 Responses to У Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка запрацював Вікіпроект, що заохочує студентів писати статті до Вікіпедії замість написання рефератів

 1. Супер. А можна будь ласка посилання на статті, створені в рамках цієї співпраці?

  Подобається

 2. Ґуґлій коментує:

  Сторінка проекту співпраці з КНУ у Вікіпедії:
  http://uk.wikipedia.org/w/index.php?curid=1458824
  – там є посилання на проект «Соціологія», левова частка якого написана в якості самостійної роботи студентів.

  Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s