Тиждень українсько-естонської співпраці

З 26 листопада до 9 грудня 2012 року в українському та естонському розділах Вікіпедії одночасно проводиться українсько-естонський тематичний тиждень. Під час Тижня українсько-естонської співпраці необхідно писати статті про Естонію в українській Вікіпедії та статті про Україну в естонській Вікіпедії.

Домовленість про проведення спільних вікітижнів між різними мовними розділами Вікіпедії була досягнута під час Першої вікіконференції країн центральної та східної Європи в Белграді. Для української та естонської Вікіпедій це перший подібний досвід.

Організатори вікітижня – громадські організації “Вікімедіа Україна” та “Wikimedia Eesti” планують нагородити найактивніших їх учасників пам’ятними сувенірами. Естонців – українськими, а українців – естонськими.

Детальніше про тематичний тиждень: http://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Проект:Тематичний_тиждень/Тиждень_українсько-естонської_співпраці

Опубліковано у Закордонний досвід, Поточні події, Проекти з партнерами | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s