Переяслав-Хмельницький університет долучився до освітньої програми Вікіпедії

26 грудня 2012 року в Державному вищому навчальному закладі “Переяслав-Хмельницький державний педагогічний  університет  імені Григорія  Сковороди” відбувся навчально-методичний семінар для викладачів та студентів, присвячений роботі з Вікіпедією. Виконавчого директора ГО “Вікімедіа Україна” Юрія Пероганича та голову Ревізійної комісії Євгена Букета вітала переповнена зала ім.Сухомлинського. Під час семінару було підписано Договір про співпрацю між ДВНЗ “ПХДПУ ім. Г. Сковороди” та ГО “Вікімедіа Україна”, проведено вступний вікі-вишкіл та презентовано довідник для новачків “Як редагувати Вікіпедію”. Співпраця з університетом, зокрема, передбачає написання статей в українському сегменті Вікіпедії як форму самостійної роботи студентів та аспірантів, проведення тренінгів щодо технічних прийомів та правил створення та редагування статей у Вікіпедії, сприяння інформаційному наповненню Вікіпедії статтями та зображеннями про Університет, край, де він знаходиться, професорів, докторів наук та інших значимих викладачів і співробітників (відповідно до правил Вікіпедії), а також інформаційну підтримку проектів «Вікімедіа Україна».

Гості ознайомилися з бібліотекою педагогічного університету. Екскурсію-огляд провела її директор, заслужений працівник культури України Ольга Шкира. Сьогодні бібліотека є важливим в регіоні науковим, навчальним, культурно-просвітницьким та інформаційним закладом. Тут діє, серед іншого, читальна зала «Чумацький шлях», яка поділяється на комп’ютерну та етнічну зони, прес-зону, музей-архів академіка Ю. Бойка-Блохина, створено і постійно поповнюється новими надходженнями електронний каталог. За створення та реалізацію моделі сучасної бібліотеки вищого навчального закладу, здобутки і творчі напрацювання колективу бібліотеку університету відзначено Дипломом за ІІІ місце у конкурсі «Бібліотека року 2011», що проводився Українською бібліотечною асоціацією.

Представники ДВНЗ “ПХДПУ ім. Г. Сковороди” запропонували в межах співпраці провести наступного року на базі університету чергову українську Вікіконференцію. З детальним фотозвітом можна ознайомитися тут: http://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Wikimedia_Ukraine_%26_PHGU_memorandum

Опубліковано у Наука і освіта, Проекти з партнерами | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 Response to Переяслав-Хмельницький університет долучився до освітньої програми Вікіпедії

  1. nickispeaki коментує:

    цікаво, а що конкретно про наступну Вікіконференцію? Коли? Де, то вже ясно! 😉

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s