Триває тиждень українсько-македонської співпраці

З 4 до 17 лютого 2013 року в українському та македонському розділах Вікіпедії одночасно проводиться українсько-македонський тематичний тиждень. Під час Тижня українсько-македонської співпраці бажаючі редактори зосереджують зусилля, щоб писати статті про Македонію в українській Вікіпедії та статті про Україну в македонській Вікіпедії.

Домовленість про проведення спільних вікітижнів між різними мовними розділами Вікіпедії була досягнута під час Першої вікіконференції країн центральної та східної Європи в Белграді. Для української Вікіпедії це другий подібний захід. З 26 листопада до 9 грудня 2012 року в українському та естонському розділах Вікіпедії одночасно проводився українсько-естонський тематичний тиждень.

Організатори вікітижня – громадські організації “Вікімедіа Україна” та “Викимедија Македонија” планують нагородити найактивніших їх учасників пам’ятними сувенірами. Македонців – українськими, а українців – македонськими.

Детальніше про тематичний тиждень: http://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Проект:Тематичний_тиждень/Тиждень_українсько-македонської_співпраці

Опубліковано у Закордонний досвід, Поточні події, Проекти з партнерами | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s