Олександр Максимчук: ми хочемо, щоб конкурс «Благодійна Україна» став доброчинним «Оскаром»

Партнер ГО «Вікімедіа Україна» — Асоціація благодійників України повідомляє про нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійник року», яке відбудеться 14 березня цього року в столичному Українському домі, стане частиною масштабного благодійного заходу.

Олександр Максимчук

«Ми хочемо, щоб нагородження кращих благодійників не було формальною процедурою, – розповідає президент Асоціації благодійників України Олександр Максимчук. – Наша мета – влаштувати справжнє свято благодійності».

Конкурс «Благодійна Україна» заснований Асоціацією благодійників України у 2012 році.

«Це не просто конкурс з відзначення кращих благодійників, – підкреслює президент Асоціації. – Це – унікальний майданчик для обміну досвідом, налагодження партнерства між благодійниками, напрацювання шляхів ефективної доброчинної роботи. Це конкурс для тих, хто системно займається благодійністю, і для тих, хто робить перші вдалі кроки».

Вже на перший конкурс надійшла велика кількість заявок від благодійників з усіх областей України.

«У конкурсі беруть участь 212 доброчинців, – каже Олександр Максимчук. – Нам дуже приємно, що він викликав такий інтерес у благодійному середовищі».

Фінальна частина конкурсу «Благодійна Україна» – церемонія нагородження переможців – стане грандіозним дійством, справжнім святом благодійності. На думку організаторів, ця подія має бути прикладом доброчинної акції. Участь в ній передбачає благодійний внесок, мінімальний розмір якого складає 120 гривень.

Захід складатиметься з трьох частин – «тихого» аукціону, власне церемонії нагородження і благодійного концерту гурту «Мандри». «Лоти на аукціон передадуть організації – члени Асоціації благодійників України, – розповідає Олександр Максимчук, – а всі залучені кошти підуть на підтримку їхньої діяльності».

Церемонія нагородження за процедурою нагадуватиме оскарівську. За словами Олександра Максимчука, інтрига зберігатиметься до останнього моменту: «Наші учасники не знатимуть, хто став переможцем. Ми запросимо трьох лауреатів у кожній з 12 номінацій, а переможців оголосимо зі сцени Українського дому».

Нагорода конкурсу «Благодійна Україна» – «Янгол добра». Ця унікальна статуетка створена майстрами Асоціації «Український бурштиновий світ».

Завершиться дійство благодійним концертом, який дасть гурт «Мандри» та його лідер Сергій Фоменко.

«Сергій є головою Наглядової ради конкурсу «Благодійна Україна» та членом Наглядової ради Асоціації благодійників, – каже Олександр Максимчук. – Його внесок в організацію та проведення конкурсу важко переоцінити. Ми дуже вдячні йому за активність і небайдужість».

«Ми хочемо, щоб наш конкурс став благодійним «Оскаром», – підкреслює Олександр Максимчук. – Ми прагнемо, щоб конкурс так сприймався благодійниками, щоб брати в ньому участь було бажано і престижно, а отримувати бурштинового янгола – гордо і почесно. Вже перший конкурс продемонстрував, що така потреба в благодійній спільноті є. І наше завдання – розширювати рамки конкурсу, піднімати його престиж».

Взяти участь у благодійному дійстві можуть усі бажаючі. Воно відбудеться 14 березня 2013 року в Києві у великій концертній залі Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» (Київ, вул. Хрещатик, 2) Початок о 18:00.

З питань участі в церемонії звертатися за телефоном (044) 537-12-80, e-mail: vbo.abu@gmail.com. Акредитація представників ЗМІ за телефоном (050) 201-63-61.

* * * * *

14 березня нагородять кращих благодійників України

14 березня 2013 року у Великій концертній залі Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» (Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2012».

Відзначення кращих благодійників України 2012 року стане складовою великої доброчинної акції, яка також включатиме в себе «тихий» аукціон та благодійний концерт гурту «Мандри». На захід запрошені відомі громадські діячі, політики, бізнесмени, зірки спорту і шоу-бізнесу. Участь в акції передбачає благодійний внесок, мінімальний розмір якого – 120 гривень.

Програма заходу:

  • 18:00 – Благодійний «тихий аукціон» на підтримку програм і проектів Асоціації благодійників України та її членів;
  • 19:00 – Урочиста церемонія нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна»;
  • 20:00 – Благодійний концерт гурту «Мандри».

Початок дійства о 18:00.

Замовлення запрошень та довідки за телефоном (044) 537-12-80, e-mail: vbo.abu@gmail.com.

Акредитація представників ЗМІ за телефоном (050) 201-63-61, e-mail: vbo.abu@gmail.com

About Юрій Пероганич

1961 року народження, громадський діяч в ІТ, освіті, культурі
Опубліковано у Проекти з партнерами | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s