Конкурс сценаріїв уроків з краєзнавства — можлива співпраця з Національним проектом «Відкритий світ»

LOGO_OPEN_WORLD_01На запрошення Руслана Свірського, керівника Національного проекту «Відкритий світ» Юрій Пероганич, виконавчий директор ГО «Вікімедіа Україна» взяв участь у нараді за участю працівників Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України та кількох партнерів, які співпрацюють з Держінвестпроектом.

Мова йшла про співпрацю в реалізації конкурсу «Рідний край», який планується провести у рамках проекту «відкритий світ».

Конкурс планується оголосити для вчителів, краєзнавчих активістів та інституцій, які зможуть подати на конкурс сценарії уроків відповідно до стандартів, запропонованих журі конкурсу. Мета конкурсу — пропагування історії та культури українських регіонів та громад.

Досягнуто домовленості, що проект концепції конкурсу «Рідний край» буде надано в електронному виді для обговорення і підготовки пропозицій у спільноті редакторів Вікіпедії.

Юрій Пероганич розповів учасникам наради про вільні для поширення підручники, та про ліцензії Creative Commons, а також рекомендував надати можливість для учасників конкурсу публікувати їхні роботи на умовах CC BY-SA для можливості публікації у проектах Фонду Вікімедіа.

Учасники наради були також інформовані про Вікіконкурси та про наявні оглядові статті та описи проектів, що стосуються використання Вікіпедії у шкільній освіті: Wikipedia_in_schoolsWiki_for_EducationWiki_&_Education, а також інші статті в категорії Wiki_&_Education.
Того ж дня був наданий проект концепці конкурсу, який опублікований на сайті ВМУА, http://ua.wikimedia.org/wiki/Рідний_край
Громадській організації «Вікімедіа Україна» було запропоновано стати головним партнером у проведенні конкурсу.
Рішення щодо партнерства ВМУА у конкурсі буде прийняте після обговорення концепції конкурсу серед користувачів Вікіпедії та буде залежати від активності добровольців, які візьмуться чи не візьмуться за співорганізацію конкурсу.
Запрошуємо до обговорення!

About Юрій Пероганич

1961 року народження, громадський діяч в ІТ, освіті, культурі
Опубліковано у Проекти з партнерами, Співпрація з державою | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s