«Вікімедіа Україна» – інформаційний партнер 3-го PR-Space Congress

A-WEB-OJK-color-2Завершено формування основної програми та розпочато реєстрацію учасників 3-го Українського PR-Space Congress, який відбудеться 27 вересня в рамках Міжнародної виставки реклами, маркетингу, мас-медіа REX-2013.

Вже третій рік поспіль Український PR-Space Congress збирає PR-експертів, маркетологів, HR і PR-спеціалістів різних сфер для професійного спілкування, обговорення цікавих досвідів і вироблення нових ідей, спрямованих на розвиток професійної культури бізнесу в Україні.

Тема цьогорічного PR-Space Congress — Ефективне управління public relations як основа безпеки бізнесу, а гасло свого часу озвучив Академік Лев Ландау: «Головне — робіть все з захопленням, це страшенно прикрашає життя».

Партнерами третього PR-Space Congress вже стали: перші смузі в Україні ТМ «Просто фрукти» та видавництво Leole Publishers, інформаційною агенцією — ІА «Regionews», інформаційними партнерами — EBA – The European Business Association, «Вікімедіа Україна», агенція «Бізреліз», а кавовим партнером — ТМ «Джеміні». У стадії підтвердження зараз Генеральний телевізійний партнер. Офіційні книги Конгресу буде оголошено пізніше.

 

До програми PR-Space Congress 2013 увішли:

інсайт-сесія «Персональний та корпоративний бренд: конфлікт чи синергія?» Тетяни Жданової, засновниці та директора агенції корпоративного брендингу Brandhouse; кейс «Клуб 067 — формат дискусійної презентації для ЗМІ» від начальника відділу корпоративних комунікацій «Київстар» Петра Іванова; майстер-сесія керівника з розвитку бізнесу КПМГ в Україні та віце-президента Всеукраїнської PR-Ліги Аліни Севастюк «Репутація компанії та залучення співробітників до соціальних проектів»; кейс «Вітмарк-Україна: Як соціальний PR може зробити компанію інвестиційно привабливою?» від Андрія Креня, керівника PR-служби Компанії «Вітмарк-Україна»; презентація «Краудсорсинг: теорія та практика. Досвід мережі фрешмаркетів “Брусничка”» Анастасії Москвітіної, начальника PR-відділу мережі фрешмаркетів «Брусничка» (ТОВ «Український Рітейл»); майстер-клас «Книжкові видання як універсальний канал комунікації: ідеї, мотивації, профстандарти та умови ефективності» Петра Мацкевича, директора компанії PR-Prime, засновника та власника видавництва «Кальварія»; шоу-презентація «Фото проекти “Вікімедіа Україна”», яку проведуть Євген Букет, голова ревізійної комісії, екс-голова правління ГО «Вікімедіа Україна», керівник проекту «Вікі любить Землю» та Андрій Бондаренко, заступник голови правління з організаційних питань, один із засновників і перший Голова правління ГО «Вікімедіа Україна», керівник проекту «Вікі любить пам’ятки»-2012 в Україні; фрістайл від Ксенії Мацкевич, партнера компанії PR-Prime та керівника літагенції MSBrand Corporation на тему «Storytelling як комунікативна стратегія» та блок кейсів «PR і Investor relations або Як створити та продавати історію» від Оксани Параскеви, члена правління Професійної асоціації корпоративного управління.

Кожен учасник PR-Space Congress отримає Сертифікат учасника Третього PR-Space Congress і Каталог. Окрім того, серед учасників будуть розіграні подарунки від партнерів та організаторів.

З відгуків учасників 1-го та 2-го PR-Space Congress:

«Велике спасибі Вам за організацію PR конгресу. Це захід, де можна почути корисне нове і корисне вже відоме. Подобається, що виступи побудовані на конкретних практичних прикладах. Ми дуже-дуже хотіли б ще раз взяти участь у подібному конгресі!» — Наталія Андрусечко, учасник 1-го та 2-го PR-Space Congress, начальник відділу інформаційної політики ПАТ «Прикарпаттяобленерго»

«Участь була цікавою і корисною; спікери показали себе як високі професіонали, доповіді та презентації були цікавими та інноваційними з чітким розумінням українського ринку», — Любомир Регуш, учасник 2-го PR-Space Congress, регіональний менеджер з маркетингу, Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України»

«Корисний захід, це реальний майданчик, де піарщики можуть: 1) зустрітися та просто поспілкуватися, познайомитися; 2) поділитися успіхами й досягненнями; 3) отримати відповіді на свої запитання (проблеми) та далі рухатися уперед!» — Жанна Кобилінська, учасник 1-го та 2-го PR-Space Congress, PR-менеджер Інтернет-проектів і блогер

«Дякую за чудовий захід», — Віталій Вибранський, учасник 2-го PR-Space Congress, начальник відділу маркетингу та реклами, СК «Українська страхова група»

«Дякую за цікавий захід. Особливий респект — за музичне оформлення. Двоє чудових музикантів дарували гарний настрій із самого ранку: як чудовою музикою, так і позитивом, що він них буквально струменів! Доповіді теж були гарними. Буду рада брати участь у подальших заходах, організованих Вами». — Галина Цвинтарна, учасник 1-го та 2-го PR-Space Congress, начальник відділу внутрішніх комунікацій Служби зв’язків з громадськістю та корпоративних комунікацій Райффайзен Банку Аваль

«Від імені PR-бюро «Дієслово» хочу подякувати Вам за цікаву та дуже інформативну подію, організовану Вами. Сподіваємося, що організація такої значущої для PR-суспільства конференції, як PR-congress, стане доброю традицію в майбутньому». — Ніна Алі, спікер 1-го PR-Space Congress, директор PR-бюро «Дієслово»

Для того, щоб стати учасником Третього Українського PR-Space Congress, потрібно надіслати заявку до оргкомітету одним із трьох шляхів:

  • або електронною поштою за адресою pr@msbrand.net, вказавши Ім’я, прізвище учасника (ів); Посада / предмет діяльності; Назва компанії, яку Ви представляєте; Сфера діяльності компанії; Контактний номер телефону; Контактний e-mail; Реквізити для виставлення рахунку)
  • або відправити запит на бланк заявки за адресою pr@msbrand.net, заповнити його та відіслати на ту саму адресу;
  • або додати пост-заявку з цією інформацією в ФБ-сторінці події 3-й Український PR-Space Congress.

Для найоперативніших вартість акредитації складатиме 820 грн. — до 31 серпня.

З 1 вересня вартість акредитації PR-Space Congress складе 1199 грн. з особи, а при акредитації двох і більше представників від компанії: 950 грн. з особи.

Знижки (не підсумовуються)

10% — при оплаті до 10 вересня

15% — для компаній-членів EBA – The European Business Association

 Участь для представників ЗМІ — безкоштовна при попередній акредитації до 20 вересня через e-mail: pr@msbrand.net.

Адреса проведення Міжнародної виставки реклами, маркетингу, мас-медіа REX-2013 і, відповідно, PR-Space Congress: Київ, ВЦ «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна, 2-Б.

Додаткову інформацію можна отримати у координатора PR-Space Congress Ксенії Мацкевич:

моб.: +380503729200, e-mail: ksena@msbrand.net

Опубліковано у Конференції, Прес-релізи | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s