«Я вмію редагувати Вікіпедію!» Ще один віківишкіл відбувся в Американському домі

8-9 липня в Американському домі на Пимоненка (Київ) відбувся дводенний тренінг з редагування Вікіпедії. Дякуємо усім, хто взяв у ньому участь!

Першого дня учасники віківишколу більше дізналися про Вікіпедію, звернули увагу на її риси, самі зробили невеличке редагування, запам’ятали загальні настанови.

Продовження тренінгу передбачало створення кожним власної невеличкої статті. Тому учасники мали прийти з темою статті, яку збиралися написати і невеличким накиданим текстом до неї.

В одних новоспечених вікіпедистів усе добре і все вийшло одразу, іншим знадобилося більше часу, щоб розібратися, що й до чого. Вікіпедія дає змогу продовжувати працювати над своєю статтею, доповнювати її, беручи за приклад добрі статті, додаючи більше інформації та елементів оформлення. На вишколі були створені, наприклад, статті Джозеф Най, Асоціація кримськотатарських художників, Ск’юб та інші.

Захід організував Київський ресурсний центр для випускників, за що ми дуже вдячні, а допомагали учасникам чимало досвідчених вікіпедистів, які й у Вікіпедії допомагають новачкам: Helixitta, Brunei, Sparrov, Ilya, AndriiDydiuk, Ата, Antanana, Base, Sergento, Olena_Zakharian, visem — до них можна звертатися із запитаннями, залишити повідомлення, відредагувавши їх сторінку обговорення.

«Ура!!! Я вмію створювати та редагувати сторінки у Вікіпедії!!!» — радіє учасниця вишколу Світлана. І чим більше людей може це сказати, тим краще 🙂

Фото: Ilya, ліцензія CC-BY-SA-4.0 — можна вільно використовувати, за умови вказання автора і ліцензії

About Vira Motorko

фанатка Вікіпедії
Опубліковано у Публічні заходи | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

3 Responses to «Я вмію редагувати Вікіпедію!» Ще один віківишкіл відбувся в Американському домі

  1. Класно! А коли наступний такий тренінг і яка його вартість?

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s