Ізраїлю — 70 років: подаруй статтю про країну у Вікіпедії!

З нагоди 70-річчя з дня проголошення 14 травня 1948 року незалежності Держави Ізраїль,  Вікімедіа Україна спільно з Українською асоціацією юдаїки запрошують узяти участь у місяці написання статей про країну.
Israel Month in Wikipedia logo 2018
15 квітня в українській Вікіпедії почнеться місячник написання статей про Державу Ізраїль. Мета акції — ширше розкрити теми, пов’язані з Ізраїлем. На сторінці проекту у Вікіпедії учасники тематичного місяця можуть ознайомитися зі списком статей, запропонованих до написання та/або перекладу з інших мов. Серед таких статей представлено зокрема статті про міста, культурну та історичну спадщину. Крім того, можна підготувати статтю про установу, навчальну чи наукову установу, музичний гурт, зробити оглядову статтю «Музеї Ізраїлю» тощо.

На найактивніших учасників місячника чекають сувеніри від Української асоціації юдаїки, фонду «Вікімедіа Ізраїль» та громадської організації «Вікімедіа Україна».

Запрошуємо долучатися! Місячник триватиме до 14 травня включно.

Сторінка проекту: Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Ізраїльський місяць

Довідково:

Вікіпедія — вільна онлайн-енциклопедія, яку може редагувати будь-хто. Українська Вікіпедія є найбільшою україномовною енциклопедією. На цей момент вона містить понад 770 тисяч статей.

«Тематичний тиждень» (Вікітиждень) — проект спільної праці користувачів Української Вікіпедії над статтями певної тематики з метою написання та/або допрацювання наявних статей, координація зусиль для поліпшення змістової складової україномовного розділу Вікіпедії, його загальної якості та цінності.

Українська асоціація юдаїки — наукова і професійна громадська організація, що об’єднує дослідників, які працюють у галузі єврейських студій, викладачів дисциплін із юдаїки, осіб, які займаються популяризацією результатів досліджень єврейської історії і культури. Метою УАЮ є координація наукової і освітньої діяльності в галузі юдаїки, проведення академічних заходів відповідної тематики.

ГО «Вікімедіа Україна» є відділенням «Фонду Вікімедіа» в Україні і займається популяризацією вікіпроектів «Фонду Вікімедіа», найвідомішим серед яких є Вікіпедія, залученням до Вікіпедії нових знань, користувачів та розвитком вікіспільноти в Україні.

«Вікімедіа Ізраїль» (ויקימדיה ישראל) є відділенням «Фонду Вікімедіа» в Ізраїлі, займається популяризацією вікіпроектів «Фонду Вікімедіа» в Ізраїлі, залученням до Вікіпедії нових знань, користувачів.

Опубліковано у Анонси, Вікітижні | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s