Фонд Вікімедіа досяг мети у кампанії збору коштів

Wikimedia-logoФонд Вікімедіа випустив офіційний реліз у зв’язку з досягненням мети сьомого щорічного збору пожертв для утримання Вікіпедії та інших супутніх проектів фонду.

Сума надходжень перевищила 16 млн. дол США. Більше половини мільйона людей пожертвували в середньому близько $ 22 кожен. Для співтовариства добровольців, які редагують Вікіпедію та інші сайти Фонду Вікімедіа, є великою честю, що тільки за 50 днів, 500 000 людей з 140 країн зібралися разом, щоб підтримати єдиний некомерційний із 10 найпопулярніших у світі сайтів.

Фонд дякує всім донорам за досягнутий у цьому році успіх. Окрема подяка більше 1000 добровольцям, котрі готували та перекладали банери і звернення на 80 мовах світу.

15 січня 2011 Вікіпедії виповниться 10 років. З самого початку спільнота читачів і редакторів Вікіпедії підтримувала цей сайт вільним від реклами і безкоштовним для використання 400 мільйонами відвідувачів щомісяця. Успіх цього року демонструє незмінну прихильність цим принципам.

Юрій Пероганич, виконавчий директор “Вікімедіа Україна” – українського відділення Фонду Вікімедіа зазначає:

За минулі роки досягнутий великий успіх і в україномовних проектах. Українська Вікіпедія перейшла рубіж у 250 000 статей, є 16-ю в світі за числом статей і 24-ю за числом відвідуваних сторінок. Сторінки української Вікіпедії завантажують 11 разів щосекунди, або близько мільйона разів за добу.

Усі, хто вірний принципам ефективного поширення вільних знань, запрошуються на святкування десятого року народження Вікіпедії на місцевих зібраннях по всьому світі.

Вікімедіа Україна – українське відділення Фонду Вікімедіа приєднується до запрошення кожного з читачів Вікіпедії і її братніх сайтів, зробити своє перше редагування, або завантажити першу фотографію, і приєднатися до нашої спільноти добровольців, щоб продовжити зростання Вікіпедії в найближчі 10 років.

Вікіпедія – є одним із головних проектів у Інтернеті, якщо не найголовнішим. Об’єднання усіх знань людства в одній надпотужній енциклопедії – мрії фантастів і прогресивних мислителів уже сьогодні втілюються в життя за допомогою величезної кількості небайдужих людей по всьому світі, які пишуть статті для Вікіпедії.

Ще раз дякуємо і щасливого Нового Року!

* * * * *
Фонд Вікімедіа – неприбуткова організація, зареєстрована в США, місія якої у сприянні вільному поширенні знань. Фонд технічно і організаційно підтримує Вікіпедію, Вікісловник та інші споріднені проекти. Детальніше http://wikimediafoundation.org

Вікімедіа Україна – відділення Фонду Вікімедіа, зареєстроване в Україні в формі громадської організації. Детальніше http://ua.wikimedia.org

Додаткову інформацію радо надасть Юрій Пероганич, виконавчий директор Вікімедіа Україна, тел. +38 067 505 1201, mailto: director at wikimediaukraine . org . ua

About Юрій Пероганич

1961 року народження, громадський діяч в ІТ, освіті, культурі https://fb.com/perohanych, +380 67 505 1201
Опубліковано у Прес-релізи | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

5 Responses to Фонд Вікімедіа досяг мети у кампанії збору коштів

 1. Андрій коментує:

  Молодці, однак 🙂 А як у Вікімедії Україна зі збором коштів, скільки за попередній рік?

  Подобається

 2. Андрій коментує:

  то як?

  Подобається

 3. Сповіщення: Українська Вікіпедія – підсумки січня 2011 « Вікімедіа Україна

 4. Юрій Пероганич коментує:

  На банковому рахунку за попередній рік нічого, в січні 2011 поступило 1200 гривень.

  Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s