В українській Вікіпедії стартував Фінський тиждень

В українській Вікіпедії стартував фінський тематичний тиждень. Ідея проведення тижня пов’язана з тим, що українська Вікіпедія перевищила фінську за кількістю статей, що дозволило першій вийти на 15-те місце за цим показником.

Як свідчить аналіз, на момент початку тижня фіни мали більше статей про Україну, ніж українці про Фінляндію – у нас до початку тижня нараховувалось 380 “фінських” статей, тоді як у фінів – 653 “українські”. Це може свідчити про більший інтерес фінів до України, ніж українців до Фінляндії, та про те, що фіни знають про Україну більше, ніж українці про Фінляндію. Деякі теми були висвітлені явно недостатньо – наприклад, ми мали статтю лише про одну фінську річку (фіни – про 7 українських річок), і лише  про 7 фінських композиторів (так само і фіни, поки що знають лише 7 наших композторів – і серед них немає навіть Леонтовича!).

Втім, проведення тематичного тижня – це чудова нагода поглибити свої знання про країну, різносторонньо описати її історію та культуру, і просто збагатити Вікіпедію цікавим і захоплюючим матеріалом. Долучитися до фінського вікітижня може кожен бажаючий – просто зайдіть на сторінку” фінський тематичний тиждень”, огляньте “фронт робіт”  і розпочніть писати статті на цікаві Вам теми!

Опубліковано у Вікітижні | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s