Стартував конкурс “Пишемо про Закарпаття разом”


М-студіо новини Закарпаття за 26 листопада 2012 року, 15:30—18:33

23 листопада в українській Вікіпедії стартував конкурс “Пишемо про Закарпаття разом”.  Конкурс проводиться з ініціативи Віктора Івановича Балоги, українського політика і почесного громадянина міста Мукачева, “Вікімедіа Україна” виступає співорганізатором конкурсу. Церемонія відкриття конкурсу відбулася в мукачівському ресторані «Daily» за участю виконавчого директора “Вікімедіа Україна” Юрія Пероганича та підприємця Андрія Балоги, сина Віктора Балоги. Там же були вивішені кращі фотографії конкурсу “Вікі любить пам’ятки”, які, сподіваємося, надихнуть закарпатців на участь в новому конкурсі.

Долучитися до конкурсу “Пишемо про Закарпаття разом” може кожен бажаючий. Для цього достатньо зареєструватися на українській Вікіпедії (якщо Ви ще не стали вікіпедистом), написати статтю тематично пов’язану із Закарпаттям в українській Вікіпедії, і поставити в її обговоренні спеціальний шаблон – {{Пишемо про Закарпаття разом|учасник = ім’я учасника}}.  Статті можуть бути достатньо різноманітної тематики – про закарпатських митців, науковців, громадських або політичних діячів, спортсменів, про історичні події на Закарпатті, про архітектурні або природні об’єкти, розташовані на території області, про сучасні Закарпатські організації, підприємства,  наукові й мистецькі заклади, спортивні команди, або культурні заходи.  Єдине обмеження – статті повинні ґрунтуватися на авторитетних джерелах і уникати плагіату – такими є загальні вимоги Вікіпедії. Учасникові, який напише найбільше якісних статей про Закарпаття, дістанеться цінний приз – планшет Asus Transformer Pad Infinity TF700T 32GB Doc (TF700T-1I041A) Champagne gold.  Такий самий планшет дістанеться учасникові, який напише найбільшу кількість статей тематично пов’язаних з серцем Закарпаття – містом Мукачево.

Крім того учасники можуть збагатити Вікіпедію власними фотографіями цікавих об’єктів Закарпаття або фотопортретами закарпатських діячів.  Авторові найкращих фотографій дістанеться фотоапарат Canon EOS 1100D 18-55 DC III KIT. Передбачені також заохочувальні призи.

Конкурс триватиме рівно місяць – до 23 грудня 2012 року. Переможці будуть оголошені на урочистій церемонії, яка запланована на 5 січня 2013 року. Організатори очікують, що протрягом місяця українська Вікіпедія поповниться десятьма тисячами статей про Закарпаття. Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитися на сторінці http://ua.wikimedia.org/wiki/Пишемо_про_Закарпаття_разом.

Організатори конкурсу шукають програмістів,  які могли би допомогти вирішенню технічних задач.

Опубліковано у Конкурси, Проекти з партнерами, Публічні заходи | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s