Конкурс “Пишемо про Закарпаття разом” завершився

Файл:Wikimedia-UA-Baloha-concurs-logo.pngВ українській Вікіпедії фінішував конкурс “Пишемо про Закарпаття разом”, ініціатива проведення якого належала Віктору Балозі. Традиційно для конкурсів української Вікіпедії, цей конкурс тривав рівно місяць – з 23 листопада по 23 грудня. В конкурсі взяв участь 31 дописувач, учасники опрацювали більше 360 статей і привнесли в українську Вікіпедію, за попередніми підрахунками, близько 2,4 мегабайт інформації про Закарпатський край і його діячів. На Вікісховище було завантажено 508 фотографій та зображень пов’язаних із Закарпаттям.

Таким чином закарпатський конкурс зміг перевершити результати попереднього конкурсу – “Пишемо про благодійність“, в ході якого було опрацьовано 159 статей, хоча й не перевершив результатів “Французької осіні”, в ході якого було опрацьовано більше 500 статей.  Припускаємо, що кількість конкурсних статей залежить від того, наскільки широкою є запропонована тематика, і наскільки легко знайти інформацію з відповідної тематики в авторитетних джерелах.

В ці дні триває робота журі з оцінювання статей. Передбачається, що підсумки конкурсу будуть підбиті до 4 січня, і в цей день в Мукачеві відбудеться урочиста  церемонія нагородження переможців.

zakarpattya

Динаміка росту кількості статей. Діаграма Kobylin Andrew

В останні дні конкурсу до оргкомітету надходили листи з проханням продовжити термін конкурсу ще на кілька тижнів. Однак, як членами правління “Вікімедіа Україна”, так і членами журі було висловлено зауваження про те,  суттєві зміни в регламенті конкурсу, прийняті в останні дні конкурсу суперечать самій концепції змагання. Але закінчення конкурсу зовсім не означає припинення роботи над статтями закарпатської тематики! Вікіпедія відкрита для редагування щоденно і цілодобово, і ми завжди раді новим дописувачам і новим статям.

Між тим “Вікімедіа Україна” отримала дві пропозиції щодо проведення нових конкурсів – другого конкурсу благодійної тематики, та конкурсу, присвяченого Миколаївській області,  перший з них планується розпочати незабаром  після різдвяних свят.  Додамо, що “Вікімедіа Україна” завжди відкрита для пропозицій щодо конкурсів і будь-яких проектів, спрямованих на наповнення проектів Вікімедіа та залучення нових дописувачів.

Опубліковано у Конкурси. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s