Нові номінації конкурсу “Вікі любить пам’ятки”

На конкурсі “Вікі любить пам’ятки” оголошено дві нові спеціальні номінації – “Музичні пам’ятки України” та “Пам’ятки національно-визвольної боротьби”.

“Музична” номінація впроваджується за підтримки Київського міжнародного фортепіанного фестивалю і конкурсу піаністів-аматорів  “Каштановий Рояль”, що є проектом Дому освіти і культури  “Майстер-клас”.  До участі в номінації приймаються художні фотороботи, які зображають будівлі різноманітних музичних установ, що є архітектурними пам’ятками, інші будівлі, що є архітектурними та/або історичними пам’ятками пов’язаними з життям і діяльністю визначних музикантів України і світу, пам’ятники визначним композиторам та іншим музичним діячам, що є пам’ятками монументального мистецтва тощо. Кількість таких пам’яток по всій України може скласти кілька тисяч. Серед них, наприклад, Одеський оперний театр, фотографія якого потрапила до десятки найкращих фотографій минулорічного конкурсу.  Повний список “музичних” пам’яток наразі розробляється у Вікіпедії за посиланням  “Музичні пам’ятки в Україні

Номінація Пам’ятки національно-визвольної боротьби”  впроваджується за підтримки організацій: Центр національного відродження, ГПО “Українська справа“ та“Український чин”.  Переможцем цієї номінації стане автор кращих фотографій пам’яток національно-визвольної боротьби українського народу в XX столітті.   Повний список пам’яток національно-визвольної боротьби наразі розробляється у Вікіпедії за посиланням Пам’ятки національно-визвольної боротьби.

До речі, фотографії деяких пам’яток імовірно зможуть претендувати і одночасно на кілька спеціальних номінацій. Найвідомішу таку пам’ятку ми пропонуємо увазі наших читачів:

Київ, Національна філармонія України. Фотографії цієї будівлі можуть брати участь одночасно в обох спецномінацях. У квітні 1917 року тут проходили засідання Всеукраїнського національного конгресу, що став першим представницьким форумом українського руху на теренах України, який перетворив Українську Центральну Раду з київської на загальноукраїнську організацію. Сьогодні тут майже щоденно відбуваються концерти академічної музики.

Опубліковано у Конкурси, Проекти з партнерами. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s