Розпочався конкурс на найкращий логотип до 10-річчя української Вікіпедії

5 січня 2014 року розпочався конкурс на найкращий логотип до 10-річного ювілею української Вікіпедії, який буде обрано спільнотою вікіпедистів.

Спільнота редакторів української Вікіпедії за підтримки громадської організації «Вікімедіа Україна» ініціювала проведення конкурсу на найкращий логотип до 10-річного ювілею української Вікіпедії, який триватиме до 22 січня включно. Україномовний розділ Вікіпедії 30 січня, у свій день народження, змінить традиційний логотип на ювілейний, що буде обраний спільнотою вікіпедистів серед усіх конкурсних робіт.

Взяти участь у конкурсі може кожен охочий, хто володіє навичками роботи в графічних редакторах. Для участі необхідно ознайомитись з умовами конкурсу. Конкурсні роботи мають бути зроблені учасниками конкурсу власноруч та можуть базуватися оригінальному варіанті логотипу Вікіпедії чи містити його цілком. Для забезпечення високої якості похідних зображень рекомендовано використовувати оригінальний варіант логотипу у векторному форматі SVG чи в растровому форматі PNG з прозорим фоном та високою роздільністю з мінімальною шириною не менше 1600 пікселів. Також при створенні конкурсного варіанту логотипу слід використовувати вільні шрифти.

Конкурсанти мають бути зареєстрованим у Вікісховищі. Роботи на конкурс слід завантажувати за допомогою спеціального майстра завантажень, після чого вони автоматично стають конкурсними. Кількість робіт, поданих на конкурс від одного учасника, може сягати семи.

Визначатиме найкращий логотип, серед поданих на конкурс робіт, спільнота редакторів української Вікіпедії, які на момент оголошення конкурсу здійснили не менше 100 редагувань в просторі статей та зареєстровані у Вікіпедії не менше 2-х тижнів. Голосування триватиме протягом 23–27 січня 2014 року.

Автори найкращих конкурсних робіт будуть відзначені громадською організацією «Вікімедіа Україна» пам’ятними сувенірами. Переможець конкурсу отримає можливість розмістити свою роботу на сайті, на якому щомісячно переглядають близько 80 млн. сторінок, на сувенірній продукції до ювілею української Вікіпедії, а також матиме чудове доповнення до свого портфоліо.

Детальніша інформація про конкурс на найкращий логотип до 10-річчя української Вікіпедії – на сторінках з умовами конкурсу та регламентом його проведення.

  • Зазначення авторських прав: світлина “Wikipedia-logo-v2-uk.png” авторства Putnik з Вікісховища. Це зображення цілком містить офіційний логотип Вікіпедії, що є зареєстрованою торговельною маркою, і права на який належать Фонду Вікімедіа. Використання логотипу Фонду Вікімедіа регулюється політикою Фонду Вікімедіа щодо торгових марок і вимагає отримання дозволу.
Опубліковано у Конкурси, Прес-релізи | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s