Вікіконкурс в університеті Бориса Грінченка

16 травня 2014 у Київському університеті імені Бориса Грінченка проводився конкурс на кращу інтерпретацію слів віртуального Словника Бориса Грінченка «Словник Бориса Грінченка». Конкурс проводився в рамках заходу з нагоди відзначення 150 річниці від дня народження Бориса Грінченка.

До участі в конкурсі були запрошені команди Інститутів університету Грінченка та Університетського коледжу. Кожна команда до 10 травня розміщувала на Вікіпорталі матеріали до визначеного списку слів Словника.

Член-засновник ГО «Вікімедіа України» Юрій Пероганич, якого запросили головувати в журі, відмітив корисність знань з вікірозмітки які здобули студенти у ході конкурсу, а також звернув увагу на необхідність поваги до інтелектуальної власності при розміщенні матеріалів на вікісайтах.

Представники університету, зокрема завідувач науково-дослідної лабораторії інформатизації освіти, доцент Оксана Буйницька та методист Центру ІКТ-компетенцій цієї лабораторії Лілія Варченко-Троценко висловили пропозицію про укладання угоди про співробітництво з Вікімедіа Україна з метою включення завдань з редагування Вікіпедії в освітній процес.

About Юрій Пероганич

1961 року народження, громадський діяч в ІТ, освіті, культурі
Опубліковано у Історія, Проекти з партнерами | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

2 Responses to Вікіконкурс в університеті Бориса Грінченка

  1. Микола Козленко коментує:

    Чи можна дізнатися більше про сам конкурс? Ідея видається цікавою, проте жодних слідів самого конкурсу (якщо це був ВІКІконкурс) знайти не вдалося – 16 травня у Вікісловнику не було жодного схожого на конкурсне редагування.

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s