Конкурс “пишемо про НАТО” продовжено ще на тиждень.

Конкурс статей «Пишемо про НАТО», що триває в українській Вікіпедії з 4 серпня, продовжено ще на один тиждень – до 21 вересня, а кількість головних призів збільшено до трьох.

За словами кородиантора конкурсу, Павла Лакійчука, Конкурс “виявив велику зацікавленість тематикою НАТО та велику активність з боку дописувачів української Вікіпедії і, як наслідок, велику кількість нових статей, створених протягом понад місяця його проведення. Саме тому Центром інформації та документації НАТО в Україні та ГО «Вікімедіа Україна» було вирішено продовжити термін його проведення на тиждень – до 21 вересня 2014 року”.

Станом на 8 вересня кількість конкурсних статей перевищила 250. З них 34 описують військові операції НАТО, 13 – про діячів НАТО, 19 – про саміти НАТО. Декілька статей описують відносини НАТО і України, серед яких трапляються і злободенні – наприклад, “Міфи про НАТО” або “Ставлення політиків до членства України в НАТО”.  Не обходиться на жаль без любителів скопіювати і вставити готовий текст, але статті, створені методом “копіпейсту” у Вікіпедії вилучаються, тож їх “автори” на перемогу в конкурсі не матимуть жодних шансів. 

Нагадаємо, що головними призами конкурсу є поїздки до Брюселля з можливістю відвідати штаб-квартиру НАТО. Для перемоги в конкурсі слід набрати найбільшу кількість балів, які нараховуються відповідно до об’єму статті (в байтах) помноженого на середню оцінку членів журі. 

Опубліковано у Конкурси | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s