Підсумки Тижня Херсонщини у Вікіпедії

Херсон,
автор фото: Olaffpomona

Тематичний «Тиждень Херсонщини» в українській Вікіпедії завершено, тому як «співініціатор» тижня, хочу підвести підсумки. Результати Тижня мене приємно здивували: за три тижні було створено 241 нові та поліпшено 40 існуючих статей — за останні 4 місяці (з жовтня 2014) це найрезультативніший тематичний тиждень (судячи зі статистики попередніх тематичних тижнів). Протягом тижня 55 редакторів долучилися до цієї роботи.

Детальніше зі статистикою можна ознайомитися тут.

Хочу висловити подяку усім, хто зацікавився тематикою Херсонщини і долучився до роботи над статтями. Фактично, учасники тижня охопили різноманітні напрямки: від персоналій, пов’язаних з краєм. та адміністративно-територіальних одиниць, до історичних пам’яток та об’єктів природно-заповідного фонду.

Щодо учасників тижня, то ними стали як вікіпедисти зі стажем, так і новачки, за що величезна подяка Олі Нестеренко, яка «розрекламувала» тиждень, та й Укрвікі загалом, серед херсонців. Крім того, у тижні взяли участь ті, хто вже не живе у Херсоні, але цікавиться історією своєї малої Батьківщини, а також і вихідці з інших куточків України.

Джарилгацький заказник,
автор фото: Capbomba (CC-BY-SA-3.0)

За створення найбільшої статті в рамках тижня — про Пам’ятники Херсона — хотів би відзначити користувача з ніком Ілько Біленко-Шумахєр, який, крім того, створив ще не один десяток статей під час тематичного тижня.

І знову хочу згадати про Олю, яка провела велику роботу над статтею про село Чорнобаївку, довівши її до статусу «доброї». Це вже друга добра стаття про села Херсонщини, та й, напевно, друга добра стаття з усіх статей, пов’язаних із Херсонщиною.

Окрема подяка дописувачам Корінь та Vasiatko12 за створення статей про сільські та селищні ради. Таких статей, напевно, було створено найбільше в рамках тижня.

І кілька слів про майбутнє… Напевно, варто розпочати роботу над проектом і порталом про Херсонщину у Вікіпедії :).
Але й поза тим усіх Вікіпедистів ласкаво прошу доповнювати і писати статті енциклопедії про Херсонську область.

Дмитро Ломоносов, вікіпедист

Опубліковано у Вікітижні | Теґи: , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s