Триває музейний тиждень в українській Вікіпедії

7 — 24 березня 2015 року в українській Вікіпедії проводиться тематичний тиждень, присвячений музеям. Метою проведення тижня є створення та вдосконалення статей про музеї, музейні експонати, збірки та визначні виставки, музеєзнавців, музейні видання тощо — як України, так і інших країн світу.

Попередній тиждень проводився у 2010 році і тоді зібрав 10 учасників; тиждень виявився доволі успішним, а учасники відзначилися великою активністю. Однак в українській Вікіпедії і досі бракує статей про провідні галузеві та національні музеї деяких країн світу, про відомі експонати та видатних діячів музейної справи. Тому проведення нового тижня , передусім, покликане на збільшення і удосконалення музеєзнавчого контенту.

Тематичний тиждень у Вікіпедії — це така співпраця редакторів енциклопедії, коли впродовж певного часу (не менше тижня) усі охочі долучаються до заповнення конкретної слабо висвітленої теми; проводяться вони регулярно, з подачі найбільш зацікавлених і завзятих.

Взяти участь у музейному тематичному тижні можуть всі охочі. Детальніше про тиждень — зокрема список статей, які варто створити, – дивіться тут. З початку тижня уже створено щонайменше 19 статей. Долучайтеся!

Серед статей, створених від початку музейного тижня, стаття про Музей сучасного мистецтва (Тегеран) Автор фото: Zereshk (ліцензія GFDL)

Серед статей, створених від початку музейного тижня, стаття про Музей сучасного мистецтва (Тегеран)
Автор фото: Zereshk (ліцензія GFDL)

Експозиція у Національному військово-історичному музеї України, де проводилась церемонія нагородження конкурсу «Військова справа у Вікіпедії» Автор фото: Ilya (ліцензія CC-BY-SA-4.0)

Експозиція у Національному військово-історичному музеї України, де проводилась церемонія нагородження конкурсу «Військова справа у Вікіпедії»
Автор фото: Ilya (ліцензія CC-BY-SA-4.0)

Не зайве нагадати, що у неділю 15 березня у київському Музеї Лисенка відбудеться концерт, у програмі якого прозвучать інструментальні та вокальні твори композитора. Концерт чекає на своїх слухачів, а стаття про музей у Вікіпедії — на свого редактора: Будинок-музей Миколи Лисенка.

Опубліковано у Вікітижні | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s