Черкасам – 730 років. Подаруй статтю місту!

Черкаси вікімарафон 217-18 вересня, Черкаси, одне з найстаріших міст країни, відзначатиме ювілейну, 730-ту,  річницю заснування. З цієї нагоди 12 вересня в українській Вікіпедії розпочався марафон з написання статей в рамках проекту  «Тематичний тиждень».

Якими статтями поповнилась Вікіпедія з початку тижня, можна переглянути на сторінці статистики. Яких статей бракує і які варто покращити, аби всі теми, що тим чи іншим чином пов’язані із Черкасами, були висвітлені у Вікіпедії, позначено на сторінці тижня.

Учасником марафону може стати кожен!  Якщо Ви хочете створити статтю зі списків, натисніть на червоне посилання — відкриється поле вводу, де й треба написати статтю. Учасники місячника не прив’язані до списку і можуть писати ті статті, які бажають.

Якщо ж ви хочете зробити подарунок Черкасам у вигляді статей у найбільшій онлайн енциклопедії у колі однодумців, приходьте 17 вересня (субота) з 10:00 до Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка. Там можна буде звернутися до досвідчених вікіпедистів по допомогу та знайти інформацію для  статей з відібраних бібліотекарями книжок.

Опубліковано у Вікітижні, Оголошення. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s