Вікізабіг «1917 – 1921: славетна історія Визвольних змагань»

На підтримку Місячника Української революції та державності, який триває у Вікіпедії, ЛММГО «Молодіжне Об’єднання ГРАНІТ» спільно з ГО «Вікімедіа Україна» запрошують 24 листопада у Львові на вікізабіг «1917 – 1921: славетна історія Визвольних змагань», де всі охочі можуть навчитися редагувати найпопулярнішу енциклопедію та долучитись до її покращення.

Під час заходу, учасники отримають практичні та теоретичні навички потрібні для написання статей. На сторінці місячника можна обрати зі статей запропонованих до написання або самостійно визначити тему, якої бракує у Вікіпедії.

Вікізабіг відбуватиметься з 13:00 24–25 листопада на базі Lviv IТ School (Cахарова, 37). Для участі бажано заздалегідь створити обліковий запис у Вікіпедії та взяти з собою ноутбук або планшет.

Довідково: 14 листопада в українській Вікіпедії розпочався місячник написання статей про події Української революції 1917–1921 років. Його метою є створення нових та доповнення вже започаткованих статей про події, явища, знакові місця, установи та організації, осіб безпосередньо пов’язаних з Українською революцією. Більше інформації на сторінці проекту у Вікіпедії: Місячник Української революції та державності.

За додатковою інформацією, звертайтесь на granitNGO[at]gmail.com або @mo.granit

Опубліковано у Поточні події. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s