«Європейська весна» 2021: Зустрічаємо переможців польської категорії

У квітні цього року ми провели «Європейську весну» 2021 — конкурс статей, спрямований на поліпшення тематики Центральної та Східної Європи у Вікіпедії. Цей конкурс є частиною міжнародного проєкту, заснованого у 2015 році, і традиційно є найбільшим за кількістю статей в українській Вікіпедії.

За результатами цьогорічної кампанії, понад 80 учасників та учасниць створили і поліпшили понад 1700 статей у Вікіпедії та інших вікіпроєктах українською мовою. Протягом літа і початку осені журі із досвідчених волонтерів-вікіпедистів перевірило кожну статтю — і визначило переможців.

Сьогодні ми раді оголосити переможців категорії «Польща», яка проходила за підтримки Польського Інституту у Києві.

🏅 Найбільший якісний внесок у категорії «Польща» зробив користувач Ольжич Мушинський. Він опрацював 14 статей про Польщу, які здебільшого є детальними та високо оціненими конкурсним журі, серед таких статей: Полонез (танець), Польська соціалістична партія, Столові гори (пасмо) та інші. (Переможці визначалися не за кількістю статей, а за сумарним балом, який враховує розмір доданої інформації та оцінку якості).

Також у межах цієї категорії Польський Інститут у Києві запропонував окремий перелік статей до створення і поліпшення на теми польської культури, історії та соціуму.

🏅 Приз за найкращу нову статтю з-поміж цього переліку також отримує користувач Ольжич Мушинський. Це стаття про ніч 15 серпня 1831 року — хвилю протестів у Варшаві під час Листопадового повстання.

🏅 Приз за найкращу покращену статтю серед статей переліку Польського Інституту у Києві отримує користувачка NataliaJaremczuk за детальне поліпшення статті про кінорежисера і сценариста Кшиштофа Кесльовського.

🏅 Приз за найбільший якісний внесок серед статей переліку отримує Галина Качуровська (користувачка Качуровська) — освітянка з містечка Бар Вінницької області. Вона опрацювала 17 статей у межах переліку Польського Інституту та 23 статті про Польщу загалом. Наприклад, вона переклала з польської мови статті про склеп національних пророків на Вавелі та відому польську новелу „Ad leones!”.

Загалом у межах конкурсу було створено та поліпшено 262 статті про Польщу українською мовою. Це стало можливим завдяки 35 учасникам та учасницям категорії. Статус «доброї», яким відзначаються найкращі статті української Вікіпедії, отримала стаття про видатну польську освітянку Марію Гжегожевську.

Також закликаємо і надалі поліпшувати статті, створені в межах конкурсу, адже покращувати Вікіпедію можна завжди.

Вітаємо обох переможців та дякуємо їм за внесок! Детальні результати усього конкурсу ми плануємо оголосити цього тижня.

Цей допис було оновлено, щоб відобразити додаткову номінацію у межах польської категорії.

Опубліковано у Результати | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 Response to «Європейська весна» 2021: Зустрічаємо переможців польської категорії

  1. Сповіщення: Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за листопад — грудень | Вікімедіа Україна

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s