«Вікімедіа Україна» отримала грант на розвиток своїх проектів від Фонду Вікімедіа

Громадська організація «Вікімедіа Україна» до Дня Конституції України отримала від Фонду Вікімедіа грант у розмірі 14,5 тисяч доларів. Зокрема, кошти гранту передбачені на проведення вікіекспедицій, конкурсу «Вікі любить пам’ятки», який цього року вперше проводитиметься в Україні, на створення сувенірної продукції, на здійснення видавничих проектів з метою залучення нових редакторів до Вікіпедії, а також на функціонування «Вікімедіа Україна». Крім того, за кошти гранту «Вікімедіа Україна» зможе купити фотокамеру для отримання якісних знімків для подальшого їх завантаження на Вікісховище за вільною ліцензією.

Варто зазначити, що запит на грант подавався наприкінці березня цього року, і лише зараз після детального обговорення кошторису він був затверджений Грантовим консультативним  комітетом. Детально ознайомитись з грантовою заявкою можна за цим посиланням.

Громадська організація «Вікімедіа Україна» закликає всіх небайдужих підтримати фінансово проекти, спрямовані на популяризацію та залучення нових знань до проектів Фонду Вікімедіа. Це Ви можете здійснити будь-яким для Вас зручним способом, відвідавши сторінку для пожертв на сайті «Вікімедіа Україна».

Опубліковано у Поточні події. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s