20 листопада у Сумському державному університеті відбудеться презентація «Освітньої програми Вікіпедії»

20  листопада 2012 року у Сумському державному університеті відбудеться презентація міжнародної ініціативи у галузі освіти «Освітньої програми Вікіпедії».

Цього дня член Правління громадської організації «Вікімедіа Україна» Сергій Петров презентує у СумДУ «Освітню програму Вікіпедії», яка полягає у залученні до редагування Вікіпедії школярів та студентів, а також її структурну складову – «Українську Вікіпрограму для вишів», ідея якої полягає у написанні та поліпшенні статей україномовної Вікіпедії студентами та аспірантами вищих навчальних закладів України. Планується презентувати міжнародний досвід та досягнення цієї освітньої ініціативи як інноваційного підходу в організації навчального процесу у світі, а також перші кроки з реалізації цієї програми в Україні, які здійснюються у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна та Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут». Також в рамках презентації буде проведено віківишкіл з основ редагування Вікіпедії.

Початок заходу о 13-25 в аудиторій БІЦ-307.

Крім того, в рамках робочої поїздки до Сум планується обговорити шляхи реалізації цього та інших вікіпроектів з викладачами та співробітниками Сумського державного університету.

Варто зауважити, що Сумський державний університет став першим українським університетом, який долучився до реалізації «Освітньої програми Вікіпедії».

Опубліковано у Наука і освіта, Проекти з партнерами, Публічні заходи | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 Response to 20 листопада у Сумському державному університеті відбудеться презентація «Освітньої програми Вікіпедії»

  1. Хотілося би побачити посилання на статті, написані сумчанами в рамках «Освітньої програми Вікіпедії»

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s