Конкурс Закарпатських статей і фотографій – хто здобуде перемогу?

Cerkva Vasilia sily.jpg

Дерев’яна церква Святого Василія Великого (cело Сіль). Фото Юрія Крилівця – одне з перших поданих на конкурс.

4 січня 2013 року в Мукачеві нагородять учасників конкурсу “Пишемо про Закарпаття разом”. Як повідомили організатори, церемонія відбудеться в Ресторані “Daily” о 16-й годині. В конкурсі, що тривав  рівно місяць, узяли участь  25 учасників, що опрацювали 388 статей, з яких 244 – це нові статті обсягом більше 3500 байт, а також завантажили близько 400 фотографій і зображень.

За умовами конкурсу, статті щотижня оцінювалися “малим журі”, до складу якого увійшли представники “Вікімедіа Україна” та досвідчені вікіпедисти, їх оцінки множилися на обсяг статей, визначаючи  таким чином кількість балів  для кожної зі статей, і для кожного з учасників.

Пропонуємо Вашій увазі статті, що набрали найбільшу кількість балів:

Стаття “Українсько-угорська війна 1939 року” суттєво розширена учасником Olmi (17,5 балів)  оповідає про драматичні події на Закарпатті 1939 року, в ході яких угорцям вдалося відновити своє панування на українських землях цього регіону.

Стаття “Монастир святого Миколая (Малий Березний)”  (16 балів) написана учасником A gavryush  знайомить нас з історією греко-католицького монастиря на півночі області від середньовіччя до сучасності.

Файл:Гамора - будівля.jpg

Гамора – панорама подвір’я водяної кузні.
Фото – учасник Stylenotes

Стаття “Водяна кузня Гамора”  (14,3 бали) учасника Stylenotes описує унікальну історичну пам’ятку в Іршавському районі – єдину в Україні діючу водяну кузню. Ця ж стаття стала найбільшою за обсягом конкурсною статтею – майже 40 кб.

Ініціатором проведення цього конкурсу виступив український політичний і державний діяч Віктор Іванович Балога, який надав основні призи конкурсантам – 2 планшети Asus Transformer Pad Infinity TF700T 32GB Doc (TF700T-1I041A) Champagne gold та фотоапарат Canon EOS 1100D 18-55 DC III KIT.  Крім того учасникам будуть вручені призи від туристичного рафтингу “По Тисі разом  – два іменних запрошення із компакт диском на тур по річці Тиса. “Вікімедіа Україна” забезпечувала технічну підтримку конкурсу та роботу “малого” журі.

Остаточно переможців оголосить на церемонії закарпатське журі,   склад якого на момент публікації цих рядків організатори не опублікували.

Опубліковано у Конкурси. Додати до закладок постійне посилання.

3 Responses to Конкурс Закарпатських статей і фотографій – хто здобуде перемогу?

  1. Олександр коментує:

    Гарно, що стаття “Монастир святого Миколая (Малий Березний)”, набрала таку кількість балів, а учасник A gavryush, скоріш за все, попав у трійку лідерів конкурсу, шкода тільки, що автори про місце і дату нагородження дізнаються всього за день до урочистої церемонії і то, з офіційних прес-релізів, чи може це стосується лише вищеназваного автора?

    Хоча конкурс був дійсно гарним і дай Боже, аби кожна область України проводила його не один раз.

    Подобається

  2. Автор цієї публікації також дізнався про місце і дату нагородження лише за добу до церемонії…

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s