Розпочалось голосування за «Зображення року Вікісховища»

Вид на озеро Бондхус, Норвегія.
«Зображення року Вікісховища» 2011 року

16 січня 2013 року розпочався 1 тур сьомого щорічного конкурсу «Зображення року Вікісховища», – повідомляє блог Фонду Вікімедіа. Обрати найкраще зображення з вільною ліцензією пропонується всім редакторам проектів Фонду Вікімедіа. Як зазначає редактор Вікісховища Mono, у конкурсі беруть участь усі 988 зображень, які отримали статус вибраного зображення Вікісховища протягом 2012 року.

Конкурс«Зображення року» проводиться волонтерами, і перебуває у віданні організаційного комітету вікімедійців. З моменту його створення у 2006 року тисячі світлин з усього світу отримали статус вибраних, які є безкоштовними для всіх для використання, модифікування та поширення. Волонтерами (такими як Rillke) були підготовлені правила голосування та інтерфейс, в той час як інші (напр., Beria Lima та Miya ) працювали над створенням списку зображень та перекладом конкурсних матеріалів.

Перший тур голосування завершиться 30 січня 2013 року о 23:59 за стандартом часу UTC (о 01:59 за київським часом), а найкращі світлини кожної з номінацій разом з десятьма світлинами, які набрали найбільшу кількість голосів серед усіх зображень, пройдуть до 2-го туру конкурсу. Організаційний комітет закликає вікімедійців з усього світу долучитись до голосування за деякі з найчудовіших зображень Вікісховища.

Брати участь у голосуванні можуть усі редактори проектів Фонду Вікімедіа, які створили обліковий запис до 1 січня 2013 року і зробили до цього часу у будь-якому проекту Фонду Вікімедіа щонайменше 75 редагувань.

Конкурс «Зображення року» – це не тільки вшанування талановитих фотографів і чарівних зображень, але і вшанування тих, хто зробив внесок до культурного надбання і надихнув інших людей, аби зробити те саме. Якщо Ви не взяли участь у конкурсі цього року, то завантажте світлину, зроблену Вами, і Ви матемите змогу взяти участь у конкурсі наступного року.

Джерело: Matthew Roth. Wikimedia Commons Picture of the Year voting now open. Блог Фонду Вікімедіа.  18 січня 2013.

Опубліковано у Вільні ліцензії, Конкурси | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s