У Києві відкрилась 4-та Українська Вікіконференція

Логотип IV Української Вікіконференції

Сьогодні у Києві розпочала свою роботу IV Українська Вікіконференція, на якій присутні учасників із різних областей України, в т.ч. із Криму, а також гості з США, Польщі та Росії.

Вікіконференція працюватиме протягом двох днів, і на ній планується обговорити велике коло питань, пов’язаних із роботою у Вікіпедії, розвитком інших проектів Фонду Вікімедіа, проектів ГО «Вікімедіа Україна», а також питання законодавчих змін щодо запровадження в Україні свободи панорами. Також Вікіконференція є одним із заходів в рамках святкування 10-річчя української Вікіпедії.

У Вікіконференції також візьме участь гість із США Асаф Бартов, Голова Грантового комітету Фонду Вікімедіа та Південного партнерства, який прочитає доповідь із проблеми «Конфлікту інтересів» у Вікіпедії, який також актуальний для України у прагненні побороти корупцію.

Учасники IV Української Вікіконференції

Серед проблем, які будуть висвітлені та обговорені на Вікікоеференції слід відзначити проблему створення шаблонів та функціонування ботів у Вікіпедії, проблему розвитку Вікіпедії кримськотатарською мовою, ліцензування файлів у Вікісховиші, а також розвитку інших проектів Фонду Вікімедіа (Вікісловник, Вікіджерела, Вікіновини, Вікіпідручник, Вікімандри та інші). Також будуть висвітлені досягнення та запропоновані нові пропозиції щодо розвитку проектів ГО «Вікімедіа Україна», зокрема, Вікі любить пам’ятки, Вікі любить Землю, Освітньої програми Вікіпедії, БоГеМА, Вікіекспедицій, Музичних проектів та QR-кодів. Буде розглянуто й низку організаційних питань та проблеми нових підходів у співпраці зі ЗМІ та соціальних медіа. Також Ви можете ознайомитись із програмою Вікіконференції.

У конференції беруть участь вікіпедисти та вімедійці з різних регіонів України, зокрема, з Києва, Київської, Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Івано-Франківської, Львівської, Одеської, Полтавської, Тернопільської, Харківської, Херсонської,Чернігівської областей, а також Автономної Республіки Крим.

Працюватиме IV Українська Вікіконференція в Київському університеті імені Бориса Грінченка, який є партнером ГО «Вікімедіа Україна».

Нагадаємо, що Українська Вікіконференція – це щорічних захід, у якому беруть участь редактори проектів проектів Фонду Вікімедіа з України, а також гості з інших країн. Попередні Вікіконференції відбулись у Львові (2011), Харкові (2012) та Вінниці (2013).

Зазначення авторських прав на фотографії:

 

Прес-служба ГО «Вікімедіа Україна»

Опубліковано у Конференції, Наука і освіта, Поточні події, Прес-релізи | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

2 Responses to У Києві відкрилась 4-та Українська Вікіконференція

  1. Євген Букет коментує:

    Я нарахував у цьому повідомленні дві стилістичні, три мовні, та п’ять граматичних помилок. Коли вже харків’ян навчиться писати?

    Подобається

  2. Сповіщення: Обличчя Вікіпедії, історія перша: Оля Нестеренко, Херсон | Вікімедіа Україна

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s