В українській Вікіпедії стартував конкурс про НАТО

NATO OTAN portrait logo.svg4 серпня в українській Вікіпедії стартував конкурс «Пишемо про НАТО», в ході якого учасникам запропоновано писати статті про Північно-атлантичний альянс. Конкурс проводиться за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні.

Конкурс “Пишемо про НАТО” став вже восьмим подібним конкурсом дописувачів української Вікіпедії. Попередні конкурси статей були присвячені Франції, благодійності, Закарпаттю, Миколаївщині, Приазовським теренам України та Росії, біології та Євросоюзу. В якості винагороди переможці конкурсу отримають унікальну можливість відвідати штаб-квартиру НАТО в Брюсселі.

Хоча конкурс триває лише третій день, його старт виявився дуже динамічний – на участь в конкурсі зголосилися 28 учасників, а в конкурсній категорії нараховується вже 69 новостворених статей. Це статті про окремі саміти НАТО, операції НАТО, командувачів НАТО, місію України при НАТО тощо.

Додамо, що засаднича стаття – “НАТО” входить до числа сотні найвідвідуваніших статей української Вікіпедії. Сплеск популярності ця стаття мала у березні 2014 – 44821 відвідувань, причому, як видно зі статистики, різкий зріст популярності припадає на останні дні лютого – дні, коли Росія розпочала операцію із захоплення Криму.

Конкурс “Пишемо про НАТО” триватиме до 14 вересня, тож бажаючі ще мають змогу долучитися і позмагатися за головний приз – поїздку в Брюссель. Передбачаються також і заохочувальні призи для найактивніших учасників тижнів. Детально з умовами конкурсу можна ознайомитися на сторінці української Вікіпедії Місячник конкурсу «Пишемо про НАТО».

Опубліковано у Конкурси. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s