У Вікіпедію про футбол: уболівальники пишуть статті

https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Stamp-of-Ukraine-s405.jpg?uselang=ukСеред дописувачів Вікіпедії є більш-менш постійний контингент футбольних уболівальників, що не лише ходять на матчі, а й моніторять, що взагалі відбувається у світі футболу і пишуть статті в онлайн-енциклопедію.

З 23 березня по 23 квітня у Вікіпедії триває Місяць українського футболу, покликаний популяризувати саме український футбол, наповнивши Вікіпедію статистичними та біографічними даними з цієї тематики, поліпшивши вже існуючі статті про український футбол та дотичні до нього.

https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Logo_of_Football_Federation_of_Ukraine.svgТематичні тижні для Вікіпедії не дивина, і цей заклик до написання статей про футбол уже п’ятий, однак це перший місячник, що охоплює виключно тематику вітчизняного футболу.

На сторінці місячника у Вікіпедії укладено список із кількасот статей, які учасникам варто написати. Ініціатори й досвідчені користувачі подають приклад новачкам: від початку роботи над місячником уже створено 44 статті, а до його завершення ще багато часу! Для тих, хто спробує писати статті вперше, подано також основні джерела.

Закінчиться він напередодні Дня українського футболу, що припадає на 29 квітня. Запрошую долучатися до висвітлення теми українського футболу українською мовою в енциклопедії, яку найбільше в Україні читають!

Користувач Вікіпедії Glorin, ініціатор місяця

Опубліковано у Вікітижні | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s