Українським Вікімандрам 2 роки!

https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Wikivoyage-Logo-v3-uk.svg Автори: Lystopad, AleXXw (CC-BY-SA-3.0)28 березня сестринському проекту Вікіпедії, туристичному путівнику Вікімандри виповнилось 2 роки. З моменту створення проекту було створено 484 статті, більшість з яких є путівниками міст, країн, континентів тощо. Крім путівників, на сайті дозволено створювати статті на загальні туристичні теми. Це короткі розмовники найбільш поширених мов, описи маршрутів, різні списки, які будуть цікаві туристу.

Як і в інших проектах Фонду Вікімедіа, зміст Вікімандрів створений звичайними користувачами.

Основою Вікімандрів є вільний обмін інформацією: такий же, як і в реальному житті, де мандрівники завжди діляться один з одним враженнями і відомостями про відвідані місця. Основна задача — дати кожному доступ до цієї інформації.

Чому ж саме Вікімандри, якщо вже існує безліч друкованих та електронних туристичних путівників?

По перше, вміст Вікімандрів розповсюджується під вільною ліцензією Creative Commons Із зазначенням автора — Розповсюдження на тих самих умовах 3.0 Неадаптована. По друге, вміст сайту постійно оновлюється, адже кожен може змінити та оновити будь-яку інформацію. Рекламний контент фільтрується користувачами проекту. Помилки зазвичай виправляються за декілька хвилин, а не протягом місяців або років, як у друкованих виданнях.

На відміну від Вікіпедії, у Вікімандрах ви не зобов’язані вказувати джерело. Наприклад, якщо ви побачили, що у ресторані занадто брудно, ви можете вільно написати про це та не чекати поки про це напише авторитетне джерело.

Проект українською розпочав свою роботу тільки 2 роки тому, і у нас попереду багато роботи. Тож кожен з вас може обмінятись інформацію, яка буде цікава іншим туристам, та допомогти проекту. Приєднуйтесь! https://uk.wikivoyage.org/

Опубліковано у Вільні ліцензії, Поточні події | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s