АНОНС. Вікіпедія: писав статті про пам’ятки — отримуй приз!

Вікімедіа УкраїнаКоротко про головне:
У суботу 25 квітня відбудеться нагородження переможців конкурсу з написання статей у Вікіпедію про пам’ятки України. Захід почнеться об 11:30 у виставковій залі «Хлібня» (2 поверх) на території Софії Київської (вул. Володимирська 24); очікується присутність Міністра культури України В’ячеслава Кириленка.

«Вікіпедія любить пам’ятки»  — конкурс статей у Вікіпедії, участь у якому з 7 березня по 5 квітня могли брати усі охочі. Він є логічним продовженням міжнародного конкурсу фотографій «Вікі любить пам’ятки». Обидві ініціативи покликані зберегти у Вікіпедії світлини та інформацію про культурну спадщину — і таким чином зробити їх доступними для всіх та привернути увагу суспільства до збереження пам’яток. Чим більше людям відомо про пам’ятки — тим легше відстоювати належне до них ставлення.

Статті у Вікіпедії — наступний етап після відшуковування списків пам’яток та їх фотографування. Для Вікіпедії зібрано найповніший каталог пам’яток культурної спадщини України і завантажено 47 тисяч фотографій лише за 2014 рік.

Контакти для акредитації:
Олена Захарян, прес-секретар Вікімедіа Україна
+38 096 916 07 19
olena@wikimedia.in.ua

About Vira Motorko

фанатка Вікіпедії
Опубліковано у Конкурси, Поточні події, Прес-релізи | Теґи: , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s