Вікіконференція 2015 буде у Львові

Оголошуємо: цьогорічна Вікіконференція відбудеться у Львові 19-20 вересня. Ця щорічна всеукраїнська зустріч вікіпедистів буде вже п’ятою. Місце заходу вибрано не випадково — конференцію заплановано провести на географічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка. Саме у стінах цього факультету навчався Ігор Костенко — наш колега-вікіпедист, який загинув під час подій на Майдані.

Попередні конференції «Вікімедіа Україна» проводила у Львові (2011), Харкові (2012), Вінниці (2013) та Києві (2014). Як і щороку, дописувачі вікіпроектів розглядатимуть питання ґрантів, міжнародної співпраці, конкурсів, ліцензування творів, технічних засобів і багато іншого. Також попередньо заплановані круглі столи та дискусії за участю науковців, участь яких у популяризації вільних знань спільнота вважає надзвичайно важливою.

Під час конференції відбудеться нагородження переможців української частини міжнародного конкурсу статей у Вікіпедії CEE Spring 2015.

Захід розпочнеться через тиждень після іншої конференції — CEE Meeting 2015, що пройде в Естонії. Українські учасники цієї міжнародної зустрічі вікіпедистів Центральної та Східної Європи матимуть змогу поділитися досвідом і ще свіжими ідеями та думками.

«Вікімедіа Україна» радо запрошує всіх, кому є що сказати, виступити на конференції з доповіддю чи презентацією.

Tatiana Gorilovskaya [CC BY-SA 3.0] http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0

Фото: Tatiana Gorilovskaya [CC BY-SA 3.0]

Опубліковано у Анонси, Конференції | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s