У грузинській Вікіпедії з’явилася 100-тисячна стаття

логотип грузинської Вікіпедії12 жовтня кількість статей у Вікіпедії грузинською мовою сягнула 100 тисяч. За цим числом грузинська Вікіпедія знаходиться на 54-му місці серед 291 мовного розділу Вікіпедії.

За підрахунками, ювілейною стала стаття ალ-ქისკის ნაჰია — це Аль-Кісва, нохія у Сирії, що входить до складу провінції Дамаск, і фактично є передмістям міста Дамаск. Ювілейну для грузинської Вікіпедії статтю створив користувач з ніком Pkhoveli.

Якщо Ви відкрили грузинську Вікіпедію і нічого не зрозуміли, то Вам напевно допоможе розмовник із Вікімандрів 😉

«Уявіть собі, як багато годин кожен із нас присвятив Вікіпедії, скільки щасливих чи гнівних хвилин, скільки емоцій пішло на розміщення 100000 статей!» — десь так пише на Форумі грузинської Вікіпедії її дописувач Mikheil, вітаючи усіх із цим досягненням.

У грузинській Вікіпедії тільки 3 адміністратори. Перша стаття у ній з’явилася у лютому 2004 року, тобто лише на місяць пізніше за українську, але підрахована кількість мовців — 4 млн осіб.

Сподіваємося, цей радісний для грузинів момент надихне Вас створити більше статей про Грузію українською мовою, так, як Ви це робили під час конкурсу статей CEE Spring.

Тим часом, українська Вікіпедія має 594 тисячі статей і за цією кількістю — на шістнадцятому місці; вона поступається китайській, де зараз 845 тисяч статей. Разом у всіх мовних розділах Вікіпедії на сьогодні існує понад 36 мільйонів статей.

Вахтанг VI і Сулхан-Саба Орбеліані (мініатюра 18 століття)

Вахтанг VI і Сулхан-Саба Орбеліані (мініатюра 18 століття). Стаття про царя Вахтанга VI — ვახტანგ VI — має статус вибраної в грузинській Вікіпедії.

About Vira Motorko

фанатка Вікіпедії
Опубліковано у Поточні події | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s