Пиши про туризм — отримуй у подарунок сплав річкою

Сьогодні, 8 лютого, в українській Вікіпедії стартує Тиждень активного та екологічного туризму. Метою проведення тижня є створення та вдосконалення статей про активний та екологічний туризм України — теми, які стануть вже скоро, з початком сезону туристичної активності, неабияк затребувані.

Екологічний туризм сприяє розвиненню екологічно дружньої свідомості у людей, захисту природи, а тиждень допоможе систематизувати у Вікіпедії інформацію про цей вид туризму, щоб мандрівникам швидше було знаходити потрібну інформацію.

Партнерами тижня виступили туристичний клуб «Гряда» та Українська асоціація активного та екологічного туризму. Найактивніший учасник тематичного тижня отримає від них сертифікат на безкоштовний сплав річкою!

Pogies Wind River

Каякер на річці Вінд у штаті Вайомінг, США.
Фото: Zachary Collier, ліцензія CC-BY-2.0

Тематичний тиждень у Вікіпедії — це така співпраця редакторів енциклопедії, коли впродовж певного часу (не менше тижня) усі охочі долучаються до заповнення конкретної слабо висвітленої теми; проводяться вони регулярно, з подачі найбільш зацікавлених і завзятих.

Взяти участь у тематичному тижні можуть всі охочі. Просто впишіть своє ім’я користувача до учасників на сторінці тижня і не забувайте позначати написані статті.

Опубліковано у Вікітижні, Поточні події | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s