Весна народів у Вікіпедії триває: приєднуйтесь до конкурсу!

Церква святого Іоанна Теолога в Канео, Македонія

Церква святого Іоанна Теолога в Канео, Македонія. Фото Darko Nikolovski, вільноліцензоване під CC-BY-SA-3.0

Справжня весна народів у Вікіпедії — це конкурс статей CEE Spring 2016. Щотижня — три нові країни, і 18—24 квітня присвячені Болгарії, Македонії та Хорватії. Пишіть статті про ці країни й отримуйте тижневий приз, пишіть більше — і вигравайте головний приз конкурсу!

У кожен мовний розділ Вікіпедії користувачі переважно пишуть статті про те, про що цією мовою можна прочитати. Оскільки про історію України українською мовою є більше джерел, ніж про історію, скажімо, Болгарії, то і статей в українській Вікіпедії про неї буде більше. А у Вікіпедії болгарською мовою точно так само буде менше статей про Україну. Що логічно, але якось не дуже правильно — адже Вікіпедія прагне бути найповнішою енциклопедією, а значить, повинна мати статті про всі значущі речі.

Оскільки всі мовні розділи мають дотримуватися правила верифіковності, то якщо Вам складно знайти хорватськомовні джерела про, наприклад, озера країни, але Ви бачите статтю у хорватській Вікіпедії, яка не викликає підозр, значить основну роботу — написати статтю — за Вас уже зробили 🙂 І навіть з перекладеними статтями можна брати участь у CEE Spring, головне не забути правильно вказати на це.

Поспішайте взяти участь у конкурсі — призи на дорозі не валяються 🙂

About Vira Motorko

фанатка Вікіпедії
Опубліковано у Вікітижні, Конкурси | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s