#Грушевський150: долучайтеся до святкування у Вікіпедії

фото Грушевського

Михайло Грушевський

29 вересня 2016 року виповнюється 150 років від дня народження українського історика, громадського та політичного діяча, письменника, археографа, автора понад 2000 наукових праць — Михайла Грушевського.

Не випадково Михайло Сергійович — «батько української історії». Його наукові роботи стали надбанням усього світу. Важко уявити сучасну Україну без творінь цього генія. Вікімедіа Україна не стоїть осторонь цієї події, й запрошує спробувати свої сили у написанні статей у Вікіпедії — а також вичитці робіт у Вікіджерелах. До уваги буде братися й участь в інших сестринських проектах.

Привітайте Грушевського, долучившись до редагування дотичних сторінок Вікіпедії та інших вікіпроектів. До того ж, це гарна можливість отримати чудову книжку авторства самого Михайла Грушевського «Повороту не буде!» від Видавця Савчука О. О.

Запланований Тематичний тиждень «Михайло Грушевський» проводиться з 29 вересня по 6 жовтня 2016 року. На сторінці тижня є перелік статей у Вікіпедії, запропонованих до написання, та індексів праць у Вікіджерелах, тож все, що вам треба — просто обрати щось собі до душі. Якщо є якісь запитання — пишіть коментарі або звертайтеся до нас будь-яким зручним чином.

Спробуйте свої сили з нами!

Опубліковано у Вікітижні | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s