4000 фото. Вікі любить Землю триває

Учасники фотоконкурсу пам’яток природи «Вікі любить Землю» вже завантажили понад 4 тисячі світлин — Україна займає друге місце за кількістю завантажених робіт серед 20 країн, що паралельно проводять конкурс. 

Подавати свої фото на п’ятий фотоконкурс пам’яток природи можна до 31 травня. Окрім визначення 10 найкращих фотографій конкурсу, найкращих фотографії у кожному з 27 регіонів України, авторів, які сфотографували найбільше об’єктів ПЗФ, цього року оргкомітет та партнери також запрошують позмагатися у спеціальних номінаціях: «Найкраще фото тваринного світу ПЗФ», «Неприємні відкриття» (ілюстрація порушень, пошкодження об’єктів природно-заповідного фонду), «Освітлинимо безсвітлинні» (фотографії об’єктів ПЗФ, які раніше не мали фотографій у Вікісховищі), спецномінації на найкращі фото від Національного природного парку «Голосіївський».

 

Приємно, що цього року конкурс Міністерство екології та природних ресурсів відгукнулось на пропозицію підтримати конкурс. Зокрема, оргкомітет отримав допомогу з розповсюдженням інформації про конкурс серед адміністрацій установ природно-заповідного фонду.

Цього тижня відбудеться низка заходів, пов’язаних з конкурсом.

У Києві всіх зацікавлених у конкурсі прийматиме в своєму просторі Київський міський будинок природи:  17 травня о 18:00 відбудеться презентація-обговорення фотоконкурсу за участі Наталії Тимків та Олексія Василюка; 20 травня всі охочі запрошуються на перше заняття у Будинку природи з редагування української Вікіпедії, а саме ілюстрування статей фотографіями природних об’єктів. Попередня реєстрація обов’язкова.

Від сьогодні  мешканці та гості Херсона можуть побачити роботи, що перемогли у конкурсах «Вікі любить пам’ятки» та «Вікі любить Землю», у Центральній бібліотеці імені Лесі Українки. Офіційне відкриття відбудеться 18 травня об 11:40.

Відвідувачі виставки побачать фото, що отримали найвищі оцінки журі у 2016 році та стали переможцями у номінаціях «Найкраще фото конкурсу» та «Найкраще фото області». Всього 34 світлини 21 автора, як професіоналів, так і аматорів. Виставка триватиме до 31 травня.

Фотовиставка у Херсоні запрошує відвідувачів

 

Опубліковано у Анонси, Конкурси, Поточні події, Проекти з партнерами, Публічні заходи. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s