Чи буде ваше місто на карті зустрічей вікімарафонців?

У січні 2018 року українська Вікіпедія святкуватиме 14-річчя від часу створення першої статті. З цієї нагоди«Вікімедіа Україна» вп’яте оголосить проведення Вікімарафону з написання найбільшої кількості  статей до української Вікіпедії. Акція триватиме чотири дні —  з 27 до 30 січня.

Участь у Вікмарафоні передбачає створення нової статті у Вікіпедії на будь-яку вагому тему і зробити це можуть всі охочі, адже Вікіпедію може редагувати кожен.

Долучитись до Вікімарафону можна з будь-якого місця планети, де є доступ до Інтернету. А також можна прийти на зустрічі з вікіпедистами у містах, містечках і селах України і створювати статті разом. Для того, щоб вікізустрічі відбулись, ми потребуємо волонтерів-ініціаторів зустрічей, а також простір з Wi-Fi, куди могли б прийти охочі. Запрошуємо бібліотеки, навчальні заклади, громадські організації, Інтернет-простори надати можливість 27, 28, 29 або 30 січня організувати та провести вікізустріч з метою навчання та спільного доповнення української Вікіпедії новими статтями, адже гуртом працювати веселіше!

Реєструйтесь координаторами Вікімарафону
або пишіть нам на  wmua-staff[at]wikimedia.org.ua.

Сторінка Вікімарафону 2018 з переліком вікізустрічей

Опубліковано у Анонси, Уроки вікі. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s