Готуйтеся до нових подорожей разом з Вікімандрами!

Протягом лютого у проекті Вікімандри проводився конкурс «Підтримай Вікімандри українською», присвячений 5-ій річниці проекту. Разом з нашим конкурсом відбувалися паралельні проекти ще у 10 мовних розділах Вікімандрів. Конкурс українською мовою підтримала «Вікімедіа Україна», а учасників найвищими балами заохочували писати нові статті саме про Україну, при чому це можна було робити навіть у інших мовних розділах.
До популяризації українського конкурсу долучилися регіональні органи виконавчої влади, які активно відгукнулися та розмістили інформацію про конкурс на своїх офіційних сторінках. Також підтримали ініціативу багато місцевих ЗМІ та туристичних клубів, за що усім висловлюємо особливу подяку!
Під час конкурсного періоду 45 редакторам Вікімандрів вдалося створити 123 нових статей, 32 покращених та 4 статті про Україну іноземною мовою. Серед членів журі, які оцінювали статті конкурсантів, — люди різних професій та сфер інтересів. Серед статей, які особливо високо оцінили члени журі: Білий Камінь, Хортиця, Вишгород. Нагородження планується у липні, точна дата буде оголошена додатково. Слідкуйте за новинами від нас! А до того, знайомтесь з конкурсним доробком та обирайте цілі своїх мандрівок!
Вікімандри – це унікальний путівник, який може редагувати кожен. Поділіться своїм досвідом і Ви та станьте співавтором в майбутньому найкращого  путівника українською мовою!

Wikivoyage facebook event

Опубліковано у Поточні події. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s