Стипендія на Вікіманію 2018

«Вікімедіа Україна» оголошує приймання заявок на стипендію на участь у щорічній конференції руху Вікімедіа — Вікіманії 2018.

Вікіманія 2018 — 14-та щорічна міжнародна конференція руху Вікімедіа, яка пройде 18—22 липня 2018 року в Кейптауні (ПАР). «Вікімедіа Україна» пропонує обмежену кількість стипендій для покриття витрат обраних осіб на поїздку, реєстраційний внесок на конференцію та проживання під час відвідання Вікіманії, використовуючи кошти, що виділяє Фонд Вікімедіа. Будь-який активний дописувач чи дописувачка проекту Вікімедіа, або волонтер Вікімедіа може подавати заявку на стипендію. Для цього необхідно заповнити форму до 18 травня включно.

Основні критерії відбору: продемонструвати у відповідях анкети володіння англійською мовою на тому рівні, який дозволив би взяти участь у міжнародній конференції, а також продемонструвати суттєвий внесок чи діяльності у русі Вікімедіа.

До 21 травня апліканти повідомляються про остаточне рішення комітету стипендій.

Wikimania 2018 Cape Town Logo v2

Див. також:

Опубліковано у Анонси, Закордонний досвід, Оголошення, Поточні події | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s