Анонс: Допоможіть створити логотип для конкурсу про жінок у точних науках

Близько 30 відсотків науковців у галузях STEM (наука, технології, інженерія, математика) є жінками, але пропорція статей у Вікіпедії про значимих жінок-науковиць є значно нижчою.

Щоб покращити цю ситуацію, Вікімедіа Україна та Фонд ООН у галузі народонаселення ініціюють новий конкурс статей для висвітлення досягнень жінок в точних науках. Зараз ми шукаємо авторів логотипу цього конкурсу.

1-30 червня в українській Вікіпедії пройде конкурс про жінок у точних науках. Мета цього проекту— краще висвітлити досягнення жінок у точних науках у Вікіпедії українською мовою та зменшити гендерний дисбаланс у змісті Вікіпедії в цілому. Писати та доповнювати біографічні статті про жінок-науковиць, а також жінок, пов’язаних із точними науками (наприклад, підприємниць у цій галузі) для конкурсу зможуть усі охочі.

Щоб удосконалити цей конкурс, ми оголошуємо міні-конкурс на найкращий логотип для конкурсу статей про жінок у STEM.

Пропозиції логотипу приймаються до 20 квітня включно. Для участі у конкурсі логотипів графічний файл необхідно завантажити у Вікісховище або надіслати організаторам електронною поштою. Детальніша інформація про те, як подати логотип на конкурс — https://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Конкурс_про_жінок_у_STEM/Логотип#Як_подати_логотипи.

File:NASA human computers - Mary Jackson on far right - Pressure Tunnel staff taken in 1950s.jpg

«Люди-комп’ютери» (human computers) НАСА у 1950-их. Ця професія була типовою для жінок у точних науках у середині минулого століття. NASA, PD-USGov, Вікісховище

Переможець змагання отримає призи та сувеніри від організаторів — ГО «Вікімедіа Україна» та Фонду ООН у галузі народонаселення. Окрім цього, переможну роботу побачать тисячі людей на сторінках Вікіпедії та в соцмережах, а Вікімедіа Україна поширить інформацію про автора/авторку найкращого логотипу.

Детальніші умови конкурсу на логотип читайте тут — https://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Конкурс_про_жінок_у_STEM/Логотип

Захочуємо також подавати пропозиції назви конкурсу: або разом з логотипом, або окремо.

З усіма питаннями можете звертатися до організаторів на адресу stem@wikimedia.org.ua

Опубліковано у Поточні події. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s