Запрошення на вікітренінг для вчителів у Кременчуці

Вікіпедія та її сестринські проекти — це безцінний інструмент для навчання. Щоб поділитися знаннями, як Вікіпедію можна використовувати в навчальному процесі у школах, «Вікімедіа Україна» запрошує взяти участь у дводенному вікітренінгу для вчителів. Тренінг пройде у Кременчуці (Полтавська область) 17-18 травня.

Тренінг буде присвячений редагуванню Вікіпедії та використанню Вікіпедії і її сестринських проектів в освітньому процесі. Учасники зможуть розвинути й покращити свої вміння із редагування Вікіпедії та дізнатися більше як про Вікіпедію, так і можливості її використання в навчальному процесі.

Учасники тренінгу отримають сертифікати про участь із зазначеною кількістю годин. Організатори забезпечують проживання та харчування під час заходу, а також компенсують витрати за проїзд до/з Кременчука.

File:WMUA Wikitraining For Teachers 12-13 May 2018 25.jpg

Вікітренінг для вчителів у травні 2018 року (Ilya, CC BY-SA 4.0, Вікісховище)

Якщо ви зацікавлені взяти участь у тренінгу, якомога швидше заповніть реєстраційну анкету — https://forms.gle/8pk6ERgmCzexpahZ7

Умовами участі в тренінгу є:

  1. перед тренінгом — написання статті у Вікіпедії, яка відповідає правилам проекту;
  2. після тренінгу — використання Вікіпедії чи вікіпроектів у вашому освітньому курсі згідно із здобутими на тренінгу знаннями (проведення тренінгів для учнів, інтеграція використання Вікіпедії та вікіпроектів у навчальний процес).

Після реєстрації в анкеті напишіть, будь ласка, статтю у Вікіпедії і надішліть посилання на неї на адресу edu@wikimedia.org.ua. Тему статті можна обрати згідно з вашими професійними чи особистими зацікавленнями; єдиною вимогою є її відповідність правилам Вікіпедії. Із правилами Вікіпедії та порадами щодо написання статей можна ознайомитися тут — https://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Довідка.

Дедлайн для подання статті — за 5 днів до початку тренінгу. Зверніть увагу, що написання статті є обов’язковою умовою для участі у тренінгу.

Опубліковано у Поточні події. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s