Ми скасовуємо публічні заходи, щоб запобігти поширенню коронавірусу

Через глобальну пандемію COVID-19 ми вимушені скасувати всі публічні заходи, заплановані ГО «Вікімедіа Україна» на найближчий час. Однак ми продовжуємо втілювати всі інші проекти і не перериваємо діяльність з підтримки вільних знань онлайн.

Американська некомерційна організація «Фонд Вікімедіа», що підтримує інфраструктуру Вікіпедії та її сестринських проектів, заявила про скасування усіх публічних заходів, які проводяться за її підтримки до завершення пандемії коронавірусу. ГО «Вікімедіа Україна», як партнер Фонду Вікімедіа в Україні, підтримує це рішення та долучається до його реалізації.

«Вікімедіа Україна» скасовує усі публічні заходи, заплановані на березень та початок квітня, і призупиняє планування нових заходів. Ми обов’язково відновимо публічні заходи після того, як Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) оголосить пандемію завершеною. Також можемо переглянути це рішення після завершення карантинних заходів в Україні у разі, якщо український уряд визнає, що загроза коронавірусу для України минула.

Нам сумно скасовувати вишколи, зустрічі спільноти та інші важливі публічні заходи, але здоров’я учасників наших заходів та наших волонтерів і волонтерок для нас важливіше. Ми плануємо звернути більшу увагу на проведення заходів онлайн, зокрема онлайн-вебінарів.

Не забувайте, що онлайн-марафони за підтримки ГО «Вікімедіа Україна» не скасовуються. В українській Вікіпедії майже мільйон статей, які можна покращувати — і ще безліч тем, на які можна створити статті. Стежте за новинами у нашому блозі та соцмережах, щоб не пропустити наших онлайн-акцій.

Ми закликаємо усіх уважно та відповідально ставитись до свого здоров’я та дбати про себе, адже на сьогодні це найкращий спосіб зупинити пандемію коронавірусу.І не забувайте, що Вікіпедія не дає медичних порад, а найактуальнішу інформацію про поширення коронавірусу можна знайти на сайті ВООЗ (англійською) та МОЗ України (українською).

Оновлену політику див. на сайті ВМУА

Опубліковано у Оголошення, Поточні події, Публічні заходи. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s