У Вікіпедії розпочинається Європейська весна 2020

З 21 березня по 31 травня у Вікіпедії триватиме «Європейська весна» — українська частина міжнародного конкурсу CEE Spring 2020, що присвячений наповненню Вікіпедії статтями про країни Центральної і Східної Європи.

© Ата, Aktron, Atoly, CC BY-SA 4.0

Для участі у конкурсі потрібно започаткувати або доповнити в українському розділі Вікіпедії статтю про країни Центральної та Східної Європи — за винятком України. Таким чином українською мовою будуть створені й поліпшені статті про сусідні держави, а конкурсанти з інших країн писатимуть і доповнюватимуть статті про Україну у своїх мовних розділах.

«Цього року конкурс проходить вже вшосте. Під час минулих конкурсів були створені й поліпшені статті „Культура Туреччини“, „Болгарська кухня, „Грузинська музика, статті про відомих представників різних країн, географію, історію, культурне надбання. Учасники іншими мовами пишуть про Україну у своїх мовних розділах Вікіпедії. Таким чином метою конкурсу є збільшення обізнаності європейців про сусідні країни через статті в найбільшій онлайн-енциклопедії світу, а також зміцнення співпраці спільнот різних мовних розділів Вікіпедії», — зазначає членкиня організаційного комітету української частини конкурсу CEE Spring 2020 Ольга Мілянович.

Учасниці та учасники конкурсу писатимуть статті до Вікіпедії про природу, суспільство, історію, культуру та науку країн регіону. Минулоріч дописувачі подали на розгляд журі понад 1700 статей, при цьому участь у «Європейській весні» взяв 81 конкурсант.

Переможцями стануть ті дописувачі та дописувачки, які зроблять найбільший якісний внесок. Також організатори змагання підготують призи для активних учасниць та учасників, котрі напишуть чи суттєво поліпшать принаймні п’ять статей в рамках конкурсу. 

Детальніше про конкурс можна дізнатись на його сторінці у Вікіпедії. Там можна знайти правила конкурсу, принципи оцінювання внеску учасників, список статей, запропонованих до створення.

2019 року Україна посіла перше місце за кількістю створених статей, запрошуємо долучитися та завоювати лідерську позицію і цього разу.

Опубліковано у Анонси, Конкурси. Додати до закладок постійне посилання.

1 Response to У Вікіпедії розпочинається Європейська весна 2020

  1. Влад Дворченко коментує:

    Ок я згоден

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s