Вікіманія 2021: Стипендії на онлайн-участь від «Вікімедіа Україна»

ГО «Вікімедіа Україна» надає стипендії на участь в онлайн-конференції Вікіманія 2021 активним членам та членкиням української вікіспільноти. Стипендія може покривати витрати, необхідні для онлайн-участі у конференції: наприклад, вартість технічних аксесуарів чи догляду за дітьми на час Вікіманії. Щоб отримати стипендію, потрібно подати заявку до 11 серпня включно; деталі розповідаємо у цьому дописі.

13—17 серпня пройде Вікіманія — щорічна глобальна конференція для міжнародного вікіруху. Фонд Вікімедіа проводить її із 2005 року, а цьогоріч вона вперше в історії пройде онлайн. Фокусною темою буде 20-річчя Вікіпедії; участь у конференції безкоштовна.

Більше про цьогорічну Вікіманію читайте у нашому попередньому дописі: Як виглядатиме Вікіманія 2021 — перша глобальна онлайн-конференція вікіруху

Зараз ГО «Вікімедіа Україна» надає стипендії на віртуальну участь у Вікіманії для української вікіспільноти. Безумовно, участь в онлайн-конференції є набагато дешевшою за поїздку в іншу країну, а деколи й не потребує зовсім ніяких фінансових витрат — однак у деяких випадках витрати все-таки можуть знадобитися.

Наша стипендія може покривати:

  • Витрати, потрібні для технічної участі у конференції — наприклад, компенсація витрат на оренду великої техніки на час конференції (ноутбук) чи покупка дрібної (навушники, мікрофон).
  • Послуги з догляду за дітьми чи схожі сервіси на час Вікіманії.
  • Інші обґрунтовані витрати, які напряму стосуються участі у віртуальній конференції.

Можливість отримати стипендію мають активні члени української вікіспільноти. Формальний критерій — наявність принаймні 100 редагувань в україномовних вікіпроєктах або іншого помітного внеску у розвиток української вікіспільноти: наприклад, організації подій. Також потрібно володіти принаймні однією з мов, якою буде вестися чи перекладатися конференція: наприклад, англійською, німецькою, французькою чи російською. 

Щоб подати заявку, заповніть анкету за посиланням. Заповнити її потрібно до 11 серпня включно.

Також до подання заявки на стипендію від «Вікімедіа Україна» потрібно окремо зареєструватися на саму конференцію за посиланням.

Щоб отримати компенсацію витрат, стипендіати будуть повинні до 15 вересня включно подати звіти — описовий та фінансовий. Про формат звіту і вимоги до нього читайте за посиланням.

З усіма питаннями пишіть на info@wikimedia.org.ua

Опубліковано у Анонси | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

2 Responses to Вікіманія 2021: Стипендії на онлайн-участь від «Вікімедіа Україна»

  1. Сповіщення: У Києві відбудеться форум «20 років Вікіпедії: успіхи та перспективи» | Вікімедіа Україна

  2. Максим Стоялов коментує:

    Дякую.

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s