Онлайн-конференція CEE Meeting 2021: Стипендії на онлайн-участь від «Вікімедіа Україна»

5—7 листопада пройде Wikimedia CEE Online Meeting 2021 — щорічна конференція вікіспільноти Центральної та Східної Європи. ГО «Вікімедіа Україна» надає стипендії на онлайн-участь активним членам та членкиням української вікіспільноти. Стипендія може покривати, наприклад, вартість технічних аксесуарів чи догляду за дітьми на час конференції. Податися на стипендію можна до 2 листопада включно.

Wikimedia CEE Meeting проходить кожного року починаючи із 2012. До пандемії COVID-19 вона проходила у різних країнах Центральної і Східної Європи; зокрема, двічі її проводила «Вікімедіа Україна» — у 2014 році у Києві і у 2018 році у Львові. Але цього року уже вдруге конференцію перенесено в онлайн-формат.
Щоб більше вікіпедистів з України взяли участь у конференції, ГО «Вікімедіа Україна» надає стипендії на віртуальну участь.

Наша стипендія може покривати:

  • Витрати, потрібні для технічної участі у конференції — наприклад, компенсація витрат на оренду великої техніки на час конференції (ноутбук) чи покупка дрібної (навушники, мікрофон).
  • Послуги з догляду за дітьми чи схожі сервіси на час Вікіманії.
  • Інші обґрунтовані витрати, які напряму стосуються участі у віртуальній конференції.

Можливість отримати стипендію мають активні члени української вікіспільноти. Формальний критерій — наявність принаймні 100 редагувань в україномовних вікіпроєктах або іншого помітного внеску у розвиток спільноти: наприклад, організації подій. Також потрібно володіти принаймні однією з мов, якою буде вестися чи перекладатися конференція: англійською або російською.

Щоб подати заявку, заповніть цю анкету. Податися можна до 2 листопада включно.

Також до подання заявки на стипендію від «Вікімедіа Україна» потрібно окремо зареєструватися на саму конференцію за посиланням.

Щоб отримати компенсацію витрат, стипендіати будуть повинні до 30 листопада включно подати звіти — описовий та фінансовий. 

Опубліковано у Анонси | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s